Sporting Gijón - Real Madryt [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2009.10.25 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanco reklamuje swoje miasto Smile

Co do Pellegriniego to również zaczynam mieć delikatne wątpliwości czy aby Chilijczyk jest na właściwym miejscu? Oczywiście dalej ma on u mnie kredyt zaufania, dalej (naiwnie?) wierzę w to, że mamy okres poznawania się i aklimatyzację zawodników ale ile to będzie jeszcze trwało? Zastanawiam mnie czy ta taktyka, którą obecnie gramy jest właściwa? Być może to się udawało w Villarreal, ale wcale nie było powiedziane, że w Madrycie będzie podobnie... Skoro jeszcze takie schematy nie zatrybiły to może jednak warto by było przejść na grę skrzydłami? Okres ochronny zaczyna się powoli kończyć i jeśli nic się nie będzie zmieniało na lepsze, to ta ogólna nerwowość będzie tylko i wyłącznie większa a to nie byłoby wskazane.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
gloruska
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2009.10.25 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to będzie głupie ale przeczytajcie.
Gram w fife09 na ps3 online z ludzmi z calego swiata, oczywiscie gram Realem.
Stworzyłem 3 taktyki:
1.4-3-3
2. Taka jak Pellegrini

I musze wam powiedzieć że grając taktyka ala Pellegrini gra jest identyczna jak na prawdę, z wielkimi zespołami gram piach przeważnie jest remis tak do 60min a następnie zaczynam tracić bramki i przegrywam coś typu z milanem 2:3...
Natomiast jeśli stosuje swoją taktykę czyli 4-4-3: Benzema środek napaści za nim Kaka a na skrzydłach Ronaldo i Higuain, wtedy naprawdę gra jest ładna i strzelam 3-4 bramki i wtedy przeciwnik i moze czasem cos ustrzelil.

Moze to dziwne ale bardzo mi sie to kojarzy z moja grą Smile

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2009.10.25 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łał ! Wszyscy wyjadacze fify czy FMa wysyłajcie swe zwycięskie taktyki do Manu !

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
soarq
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2009.10.25 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy nigdy nie dostaniecie czołowego trenera jak Benitez, Hiddink czy Mourinho, bo oni potrzebują pełnej swobody w klubie, to oni muszą pociągać za wszystkie sznurki - a u was trener jest ostatnim człowiekiem w łańcuchu decyzyjnych. To już zaczęło się dział dobre 6-7 lat temu, idiotyczna sprzedaż Makelele była punktem zwrotnym.

Ta mentalność was gubi od wielu lat i sukcesów nie będziecie mieli dopóki tego nie wyplenicie w samym źródle. Potrzebujecie rewolucji mentalnej wśród swoich decydentów, oni muszą zrozumieć, że klub piłkarski to coś więcej niż projekt biznesowy.

Pozdrawiam, troskliwy kibic Barcelony :-)

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2009.10.25 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy troskliwy kibicu Blaugrany, zaraz zadzwonię do Pereza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2009.10.25 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Oczywiście dalej ma on u mnie kredyt zaufania, dalej (naiwnie?) wierzę w to, że mamy okres poznawania się i aklimatyzację zawodników ale ile to będzie jeszcze trwało?

Barcelona w sezonie 2007/2008, kiedy do zespołu dołączył Henry, G.Milito, Abidal i Y.Toure też grali na początku piach, a mieli naprawdę silną drużynę. Właśnie od tego sezonu pierwszy raz na boiskach pojawiła się tzw. "fantastyczna czwórka" (tj. Messi, Ronaldinho, Henry i Eto'o). Wydawało sie, że lepszego składu Barca mieć już nie może, że z takimi zawodnikami wygrają wszystko, że pogromią Real Madryt, a zespoły w Lidze Mistrzów zjedzą na śniadanie. I co wyszło? Pamiętamy raczej wszyscy, ale przypomnę. "Dream Team" zajął ostatecznie 3. miejsce w La Liga, z Ligi Mistrzów też opadli, chociaż udało im się dotrzeć do 1/2 finału.

Początek w lidze też nie był satysfakcjonujący. Pierwszy mecz: remis z Santander, drugi mecz: wygrana z Bilbao, trzeci: remis z Osasuną. Potem były wygrane z Sevillą, Saragossą, Levante, Atletico M., a potem przegrana z 3:1 z Villarrealem. I tak w kółko. Tu wygrali, tam zremisowali, by potem przegrać z Getafe 2:0.
Nie wspominając już o Gran Derbi, gdzie końcowy bilans wyglądał tak: 5-2 dla Realu w obu meczach (najpierw 0:1, potem 4:1).
Ostatecznie na 38 meczy "Dream Team" z Barcelony wygrał zaledwie 19 razy, 10 remisował i 9 razy przegrał. Trenerem był Rijkard.

Jak widać: nazwiska same nie grają, nie wystarczy tylko zebrać piłkarzy i ich puścić do gry.

Myślę, że Real czeka podobny sezon. Osobiście nie oczekiwałam, że po tak oszałamiających transferach wygramy za jednym zamachem wszystko :] Troszkę cierpliwości, może zmiana trenera, nie wiem. W każdym bądź razie napinanie sie po każdym meczu zremisowanym czy przegranym nic nie da.

Powrót do góry
Edward
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.10.25 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jasne ale napisz to Perezowi. Bo co jak co ale on cierpliwości przy budowaniu drużyny nie ma. W letnim okienku po słabych winikach drużyny posprzedaje kilku, kupi za nich innych i kolejny sozon na zgranie będzie zmarnowany :|

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2009.10.25 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gloruska napisał:
Natomiast jeśli stosuje swoją taktykę czyli 4-4-3: Benzema środek napaści za nim Kaka a na skrzydłach Ronaldo i Higuain, wtedy naprawdę gra jest ładna...

Spoko, jak Realowi pozwolą grać w 12, to wróć ze swoim pomysłem, a na razie zluzuj poślady.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

last.fm
Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.10.25 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
Dimhil napisał:
Co to jest Sporting Gijon, żeby srać w gacie przed meczem z nimi ja sie pytam?

Ile Real musi meczów przegrać, jak bardzo słabo musi grać, abyś nabrał szacunku do rywala?

:>

PS. Sheila, fajnie, że dla Ciebie Barcelona jest punktem odniesienia :-)

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2009.10.25 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs, tu nie chodzi o szacunek do rywala, ale o to, że drużyna klasy Realu MUSI najzwyczajniej w świecie takie spotkania wygrywać.

last.fm
Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

PostWysłany: 2009.10.25 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, musi wygrac, ale pisanie "Co to jest Sporting Gijon", jest co najmniej nie na miejscu.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2009.10.25 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, Barca też pewna siebie, a co pokazała?

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2009.10.25 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Dziękujemy troskliwy kibicu Blaugrany, zaraz zadzwonię do Pereza.

Zasadniczo ma rację. Nie mamy wpływu na organizację w klubie, ale to nie przeszkadza stwierdzić, że jest groteskowa.

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2009.10.25 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
PS. Sheila, fajnie, że dla Ciebie Barcelona jest punktem odniesienia :-)

W tym przypadku nie miałam wyjścia ;) Zresztą od zakupu Ronaldo, a kończąc na Alonso wiedziałam, że nie będzie różowo i cały czas na myśl przychodziła mi sytuacja Barcelony sprzed 2 sezonów.

Powrót do góry
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2009.10.25 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było słabo, wolno, bez fajnego pomysłu... Tak jakby nasi chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił tym samym lekceważąc rywala! Co z tego że był zryw pod koniec skoro ogórki się broniły, deszcz lał i ciężko było coś ciekawego spłodzić? Nie można tak grać i tyle! Miejmy nadzieję że słaby mecz z Milanem i jeszcze gorszy ze Sportingiem to efekt napiętego do granic możliwości terminarza i wielu kontuzji w zespole...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: