Pro Evolution Soccer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.25 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siekał ktoś już w nowego PES'a? jak wrażenia?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Manhunt

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.25 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem ciekaw? Tocząca sie piłka dalej wygląda jak krążek w hokeju na lodzie?

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.09.25 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem i w sumie żałuje jak rok temu :lol2: Ludzie na necie chwalą za realizm, ale dla mnie większą radością jest pograć w Fife.
Odpaliłem tryb My Club(chyba z 1h walczyłem żeby wejść na serwery...), zagrałem 4 spotkania i tylko w jednym nie było lagów.
Zacząłem karierę Realem(straciłem w trakcie meczu połączenie z serwerami), łącznie zagrałem z 15 spotkań i mam dość.
Ogólnie gre włączyłem 3 razy i tylko za tym pierwszym udało się wejść na serwery. Ludzie narzekają na steamie, że nie mogą sie połączyć, ale konami ma to głęboko w dupie :-)

Brak licencji to nie problem* bo można pobrać łatkę z neta, ale problem jest żeby zaktualizować w grze składy bo trzeba się podpiąć pod serwery :lol2:

Najlepiej pobrać demo ze steam'a i się samemu przekonać bo w sumie gameplay niczym sie nie różni od pełnej wersji, a można zagrać online w demie! O dziwo tam bez problemu można sie połączyć :lol2:

* - w sumie to problem przez jebane serwery Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.21 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również kupiłem. Również mam problemy z grą online, gdyż nie mogę pograć ze znajomym. Ktokolwiek z nas nie stworzy pokoju, nie da się po prostu do niego wejść. Do innych możemy wchodzić oraz tworzyć, a tutaj "unable to connect" i koniec tematu. Niestety takie niedopracowania to wielka bolączka każdego PES'a. Poza tym jest nieźle, choć nie widzę w gameplayu znaczących różnic w porównaniu do poprzedniego PES'a, a sama rozgrywka przyspieszyła i to jest IMO na minus.

Mam nadzieję, że konami nie zrobi ze swojego produktu takiego ping-ponga, jakiego co roku serwuje nam EA. Bo Fifę, piłką nożną nazwać nie można. PES jest dużo bliżej realizmu, choć w ostatnich latach się do tego realizmu jakoś specjalnie nie zbliza.

Powrót do góry
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.11 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na PS Store dosyć ciekawa oferta się pojawiła dla tych co mają PS Plus bo nowego PES'a można kupić w wersji cyfrowej za bodajże 89zł Very Happy Pytanie bo również nieco droższe są edycję z legendami - warto? Edycja z Beckhamem jest około 100zł a wersja legend za 130 ale tam na zdjęciu i w trailerze również jest tylko Beckham, czy oprócz niego jest ktoś więcej? nigdy nie miałem takiego dodatku i czy różni to się czymś od podstawowej wersji? bo jak mam mieć wszędzie Beckhama nawet w tle menu to dziękuję Tongue

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.11 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest wszędzie Beckham to warto, przynajmniej nie będzie Barcy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Strona 141 z 141
Skocz do: