Real Madryt - Getafe CF [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.10.31 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak potrafią grać fajną piłkę, od momentu zejścia Albiola trzeba było zacząć grać inaczej, ale nadal była to dobra gra, kontrola sytuacji i raz po raz ataki. Bramek mogło być trochę więcej, ale po dostaniu w pysk od Alcorcon pokazali, że można wziąć to klatę i zagrać po męsku. Zaskoczyli mnie, bo kolejny raz spodziewałem się padaki.

'Oglądałem tylko drugą połowę ale mecz był słaby'. To jak to? Oglądałeś połowę, czy mecz? :lol2:

Zresztą oglądać chyba zacząłeś od 70 minuty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dragon Master
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.10.31 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się, że po ostatnim meczu obawiałem się o dzisiejszy wynik. Obstawiałem wynik 2 - 1 dla Realu. Było 2 - 0 i jestem zadowolony. Jak Albiol dostał w 28 minucie kartkę, myślałem, że mecz przegrany. Na szczęście ratuje 3pkt i posadę Pellegriniemu Gonzalo Higuain. I chwała mu za to.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.10.31 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że zdobyliśmy komplet punktów. Jak dla mnie Higuain pokazał, że zjada Karima w całości. Jednak od około 70. minuty graliśmy taki sam nudny piach jak ostatnio. Zrzucę to na grę w osłabieniu i nie będę się bardziej czepiał. Większa część spotkania w miarę trzymała poziom.

Także podsumowując: Brawo Real, brawo Gonzalo. <serce>

Powrót do góry
el Manana
Land Of Confusion

PostWysłany: 2009.10.31 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el Manana napisał:
Wygrana 4:1 po golu Raula, dwóch trafieniach Pipity i bramce Kaki. Przez większość meczu kontrola, mocne zaangażowanie. Dość ładna i pewna gra. Oznaki poprawy, Vamos!

Dobra skuteczność w przewidywaniu. Gratulacje dla trenera, Pipity i reszty zawodników.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.10.31 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie grali, albo to Getafe tak słabo. Do tego sędzia nie pomagał, więc drużyna spisała się bardzo dobrze. Jeśli w dobrym stylu pokonamy Milan to nadal jest nadzieja na ten sezon.

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.10.31 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu mecz,który mi się podobał-pierwszy w sezonie!
Choć trzeba przyznać,że graliśmy lepiej-bardziej dojrzale,dokładniej-w ''10''.
Jak widać,znaleźliśmy sposób jak ogrywać Getafe-po prostu musimy z nimi grac w ''10-ciu'' :]

Czerwo dla Albiola-wg mnie dyskusyjne-nie wiem czy tam był faul.A jeśli był,to był w takim razie też karny dla Realu w drugiej połowie -po faulu na Kace.

Ramos-lepszy na środku,niż na boku.
Arbeloa-bardzo dobry mecz,nawet kilka ładnych wejść ofensywnych.

Ale martwi mnie, wciąż za słaby pressing w środku pola-właściwie tylko Lass jest w stanie odebrać piłkę...reszta niby biega,ale jakoś efekt tego marny...

No i brawa dla Manu za zmianę taktyki.Skrzydła to, to co Real kocha.
Teraz liczę na wygrana w Mediolanie.Trzeba się zemścić Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2009.10.31 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże... Frajerzy z Getafe. [']

Powrót do góry
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2009.10.31 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo gry w 10 wynik powinien byc o wiele wyzszy. Wystarczy prztoczyc chociazby slupek Igly, strzal z glowki Beznemy,ktory minal prawy slupek Ustariego o kilka centymetrow, strzal w bramkarza z 5 metrow tego samego zawodnika, czy niepodyktowany karny po falu na Ricardo.

Swietny meczy Kaki, Higuaina i Casillasa, ktory chyba zapomnial juz o meczu z Milanem. Dobrze zagral rowniez Karim co bylo niemalym zaskoczeniem po jego ostatnich meczach. Wyroznic mozna jeszcze Lassa, ktory biegal jak glupi i gdyby nie znakomita interwencja Ustariego zdobylby piekna bramke, Marcelo, ktory szczegolnie w ataku gral calkiem przyzwoicie oraz Pepe, ktory znowu byl liderem defensywy i jej bardzo pewnym punktem chociaz jak wiadomo nie byl to dla niego latwy mecz. Trzeba rowniez zganic Albiola za jego glupote, ale byc moze dzieki temu wygralismy, poniewaz podraznilo to nas niesamowicie.

Ogolnie bardzo dobry meczy Realu i co dziwne gra zaczela sie dopiero po kartce dla Albiola, wczesniej Krolewscy grali padake podobna do poprzednich spotkan. Widac jak na dloni ile daje nam gra skrzydlami, z ktorej jak do tej pory Manuel za bardzo nie korzystal, miejmy nadzieje, ze sie to zmieni

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mozdok
el mártir

PostWysłany: 2009.10.31 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Ty padakę widziałeś? Cały mecz graliśmy swoje. Trzeba pochwalić Pelle, że jednak zmienił coś w tej swojej idealnej taktyce i w dodatku przeprowadził ciekawe zmiany.

5kuba_88
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.10.31 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lepiej niż w ostatnich meczach. Dobrze Kaka, Diarra, Higuain. Przed meczem wydawało się, że Marcelo i Higuain zagrają na skrzydlach, ale szczerze mówiąc rzadko ich tam widziałem. Mimo dobrego wyniku ciągle mam wrażenie, że drużyna z najwyższej półki zrównałaby nas z ziemią. Brakuje płynności, zorganizowania i dobrego ustawienia na boisku. Czekamy na następny mecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mozdok
el mártir

PostWysłany: 2009.10.31 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wrażenie, że z dobrym przeciwnikiem musimy mieć zdrowego Pepe. Dzisiaj Portugalczyk był na murawie i obrona prezentowała się o niebo lepiej. Ten mecz dał ostateczną odpowiedź na wszelkie wątpliwości kto powinien grać na lewej stronie obrony. Lepiej eksperymentować i wystawiać tam prawonożnego Arbeloę czy Ramosa, niż grać z Drenthe albo Marcelo. Zimą musi przyjść lewy obrońca. Niekoniecznie gwiazdor, koniecznie solidny w defensywnie.

Nyarlathotep
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.10.31 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po czerwonej kartce mieliśmy nóż na gardle co jednak nie zaszkodziło drużynie. Niezły mecz naprawdę. I bardzo dobre zawody Higuaina, który przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć jeszcze ze dwie bramki. Benzema trochę lepiej niż ostatnio ale nadal przeplata dobre zagrania fatalnymi. Bardzo dobrze też Lass, Ramos, który może w ofensywie nie błyszczał ale na prawej stronie grał niespełna pół godziny. Teraz iść za ciosem i wygrać w Mediolanie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2009.10.31 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz. Najważniejsze 3pkt, na zero w obronie i to, że duet Higuain-Benzema sprawdza się więc trzeba z niego częściej korzystać. :]
Lass świetny występ w sumie cały zespół zagrał dobrze, to cieszy. :-)
To był pierwszy mecz, od kontuzji Crisa w którym KAKA' dawał z siebie co najlepsze. !! Very Happy

szarlin23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.10.31 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszy zwyciestwo - po ostatnich nie powodzeniach bylo nam niezbedne
licze ze w najblirzszyzm spotkaniu z Milanem poworzymy ten rezultat

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2009.10.31 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szejku napisał:
szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie by po takim blamażu, Real mógł tego meczu nie wygrać w dobrym stylu.

Ale jestem fajny. Ptak

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: