AC Milan - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.03 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg UEFY na drugim. UEFA<Onet? Very Happy

tempy123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.11.03 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zap. napisał:
http://sport.onet.pl/0,1248711,35329,tabela.html?tab=9790

Według onetu jesteśmy na pierwszym.

właśnie dlatego myśle ze jesteśmy pierwsi ale to już nie wiem jak to jest?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pavlis
Real Madryt A
Real Madryt A

Ludzie, nie dajmy się zwariować.
Jaki +/- ? Jak dla mnie mecz na zdecydowany minus.

Chyba co niektórzy zapominają, jakim klubem jesteśmy, jakich piłkarzy mamy i w co celujemy, a co obecnie gramy.
Proszę was. Remis nie może nas zadowalać, pierwszy mecz przegraliśmy, powinniśmy dziś wyjść na murawę na mega kurwie, zniszczyć, próbować roznieść Milan.
Milan, no właśnie, drużyna złożona niemalże z samych dziadków, przeważnie piłkarzy, których czas już minął, a my mamy takie wielkie problemy, a wy zadowalacie się tym wynikiem.

Ciekawe co by się działo jakbyśmy dziś grali z Chelsea, bądź nawet z "biednym" Liverpoolem.

Aha, Xabi. Ja nie wiem, fajny chłopak jest, ale rzygać mi się chcę jak robi za marionetkę na boisku, która piłkę przyjmuję i oddaję. Nic poza tym, zero inwencji, jakiegoś polotu.

Druga sprawa to, brak ruchu, w ataku. Kaka czy ktoś inny rozgrywa piłkę, a dwóch innych piłkarzy stoi po drugiej stronie boiska z nadzieją, że piłka im z nieba spadnie.
Jak my mamy coś strzelić, skoro w ogole nie rozbijamy ustawienia przeciwnika? Żadnych niekonwencjonalnych akcji, wszystko odbywa się "na stojaka".

rzekłem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

Z oficjalnej strony UEFA:
Cytat:
If two or more teams are level on points they are split by (a) higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.03 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według Onetu 3 sezony temu to Barca zdobyła Mistrzostwo :] Liczy się bezpośredni mecz, więc jesteśmy na drugim.
Ogólnie myslę, że powrót Cristiano załatwi sprawę, bo sam Portugalczyk powinien wystarczyć na Zurych i Marsylię, byleby Milan zgubił gdzieś punkty. Jak zajmiemy drugie miejsce w grupie to ciężko widze naszą przeprawę przez 1/8, gdyż znowu trafimy na jakieś Liverpoole lub inne Machestery.

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2009.11.03 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tempy123 napisał:
w momencie gdy drużyny mają taki sam bilans punktów to liczą się bramki i real w tym momencie ma ogolnie +6 a milan +1..
Ja przepraszam, ale jest to iście mongolska teoria. Sorry bugiel, wiem, że masz na nie wyłączność. :]

I do tego jeszcze wierzysz onetowi. Fajny nick. Spoko

Ostatnio zmieniony przez Maurer dnia 2009.11.03 23:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
tempy123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.11.03 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mówimy tu o wygraniu LM to nie możemy bać sie tego że zajmiemy 2 msc w grupie i trafimy na M Utd albo inny b.dobry zespól musimy umieć wygrać z każdym..

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2009.11.03 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się podoba gra Realu, graliśmy z "chęcią" ;) szkoda, że nie wygraliśmy, bo zasłużyliśmy (jestem obiektywny :P ) w porównaniu do kilku ostatnich spotkań, gdzie Real grał jakby przemęczony, znużony....grał na siłę, tak dzisiaj było widać jakąś radość gry...
Nadal musimy popracować nad zgraniem, czasami są momenty w których aż prosi się o podanie do partnera...a tu dawaj na chama...

Powrót do góry
tempy123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.11.03 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurer napisał:
tempy123 napisał:
w momencie gdy drużyny mają taki sam bilans punktów to liczą się bramki i real w tym momencie ma ogolnie +6 a milan +1..
Ja przepraszam, ale jest to iście mongolska teoria. Sorry bugiel, wiem, że masz na nie wyłączność. :]

I do tego jeszcze powołujesz się na onet. Fajny nick. Spoko

dobra nick jak nick ;p no sory ale poprostu byłem przekonany że tak jest a akurat weszłem na onet koledzy mnie sprostowali i dzięki..

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Cytat:
Jak zajmiemy drugie miejsce w grupie to ciężko widze naszą przeprawę przez 1/8, gdyż znowu trafimy na jakieś Liverpoole lub inne Machestery.

Liverpool leci do UEFA, tabel nie przeglądasz? :]
Najbardziej z Waszej strony obawiałbym się Chelsea, która jak dla mnie jest głównym faworytem LM i Arsenalu, który bardzo możliwe, że utrzyma dobrą dyspozycję jeszcze kilka miesięcy.

Ostatnio zmieniony przez Herman. dnia 2009.11.03 23:04, w całości zmieniany 1 raz

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

Rauer napisał:
Cytat:
If two or more teams are level on points they are split by (a) higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question

Czyli trzeba liczyć na Zurych Tongue

Herman,już się pogubiłem.
Mecze bezpośrednie zawsze decydowały,a onet jak zwykle pisze głupoty!

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2009.11.03 23:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2009.11.03 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 polowa dobra. Podobala mi sie gra Królewskich. Niestety, wszystko popsul gol z tego karnego...2 polowa zdecydowanie slabsza. Mozna bylo sie martwic o wynik, bo Milan nacieral, chociaz sytuacji 100% raczej nie mial... Slabiutko dzisiaj napad niestety. Benzema strzelil gola, jednak wydawal mi sie (szczegolnie w 2 polowie) ociężały. Igla niestety nie dal dzisiaj rady, no ale tak juz bywa. Z Getafe bohater, dzisiaj nie wyszlo. Cala wypowiedz podsumuje banalnym zdaniem, ze lepiej ten punkt miec, niz go nie miec...

Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.03 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tempy123 napisał:
jeśli mówimy tu o wygraniu LM to nie możemy bać sie tego że zajmiemy 2 msc w grupie i trafimy na M Utd albo inny b.dobry zespól musimy umieć wygrać z każdym..

nie boje sie że zajmiemy 2 msc w grupie bo przecież my umiemy wygrać z każdym tak jak dziś z milanem wygraliśmy i w obcecnej formie jestem spokojny o przyszłe sukcesy naszego klubu i wiem że pellegrini to właściwa osoba na właściwym miejscu

Fajnie się czyta bez znaków interpunkcyjnych??

E: Liverpool do UEFA no tak Tongue Przykładowo tylko podałem pod wpływem emocji. Przyjmijmy, że zamiast Liverpool'u będzie Chelsea :]

Ostatnio zmieniony przez Nazim dnia 2009.11.03 23:06, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2009.11.03 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
Rauer napisał:
Cytat:

ale na koniec fazy grupowej też tak jest?chyba zawsze liczyły się mecze bezpośrednie :>
Ale jeśli teraz liczą się bramki,to jest jeszcze szansa wyeliminować Milan Tongue

Że co? Rozumiesz co tam jest napisane?

Nyarlathotep
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.03 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis chyba nikogo nie zadowala. Do czasu wyrównania Real grał naprawdę dobrze. Najbardziej wyróżniali się Lass, Kaka, Benzema, Ramos. Potem z biegiem czasu zaczęliśmy zwalniać :/ Kaka coraz częściej zaczął tracić piłki, napastnicy statyczni. Cały mecz na dobrym poziomie zagrał tylko Lass, może Marcelo i Ramos. W drugiej połowie Milan zagrał ustawieniem 6-2-2, dopiero pod sam koniec się otworzyli trochę. Szkoda tej sytuacji pod koniec gdzie Dida świetnie obronił strzał Raula.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: