AC Milan - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.04 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alwexis napisał:
http://sport.onet.pl/0,1248711,2071350,,lm_nieudany_rewanz_realu_w_starciu_gigantow,wiadomosc.html

Dożyję kiedyś dnia, w którym tytuł artykułu o Realu na onecie nie będzie demotywujacy/prowokujący/pudelkowy?

Cytat:
W drugiej połowie dominowali piłkarze Leonardo.

<hahaha>

coach
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.11.04 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia był słaby, bardzo słaby ale mylił się w obie strony. Karnego akurat jak dla mnie mógł gwizdnąć, nie wiem co wy chcecie od tej decyzji. Pepe wystawiając ręke uniemożliwił zawodnikowi Milanu podanie w polu karnym i to moim zdaniem wystarczy. Nieważne, że ręka była nabita z metra, ważne, że nie miał tej ręki przy sobie. Ręka to ręka. Błędna decyzja o nieuznaniu gola Pato ale i błędna decyzja o spalonym Realu na początku spotkania. Ale to co mnie najbardziej wkurzało w jego sędziowaniu to dziesiątki niezagwizdanych fauli na Kace, Higuainie czy Marcelo. Może niech Pan sędzia przyjmie do wiadomości, że kopanie po kostkach to jest do chuja faul a nie gra ciałem czy coś tam innego, dozwolonego. Po prostu dobijały mnie takie sytuacje gdzie nasz zawodnik był chamsko kopany po nogach przez Ambrosiniego, Oddo czy Pirlo ale próbował biec dalej a jak się w końcu przewrócił to gramy dalej. Głupi pajac z tego sędziego. A i włoski realizator transmisji rzadko raczył na powtórkami takich sytuacji, żeby nie było, że sędzia myli się na korzyść Włochów.
Co do samego meczu to podobała mi się tylko pierwsza połowa w wykonaniu Realu. Mogliśmy po pierwszych 45 min prowadzić różnicą 2,3 bramek i dowieźć zwycięstwo do końca. Niestety nie udało się a w drugiej połowie graliśmy już zdecydowanie słabiej albo Milan zagrał dużo lepiej.
Nie było źle, widać poprawę naszej gry w ostatnich dwóch spotkaniach. A dobra postawa w meczu z Milanem na San Siro może napawać optymizmem pomimo tego że przegraliśmy dwumecz z dziadkami z Mediolanu. Powinno być coraz lepiej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.11.04 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coach napisał:
Karnego akurat jak dla mnie mógł gwizdnąć, nie wiem co wy chcecie od tej decyzji. [...] Ręka to ręka.

Pewnie chodzi o to, że przepisy do gry w futbol kopany mówią zupełnie co innego, a zawsze fajnie jak sędzia je zna.

Powrót do góry
coach
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.11.04 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepisy mówią też dużo innych rzeczy, które sedziowie interpretują sobie we własny sposób mając na to publiczne przyzwolenie, jak na przykład gra faul w polu karnym.
Według przepisów w tym przypadku karnego nie powinno być ale zostawiona ręka Pepe przerwała groźnie przebiegającą akcję Milanu i chyba tak sędzia to zinterpretował.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.04 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś tego meczu nie oglądał z jakiegoś tam powodu, to dziś jest powtórka 15 minut po północy na TV4 :]

Powrót do góry
szarlin23
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.04 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liczylem na WIN O fpizdu remis to chyba najsprawiedliwszy wynik ...
co do karnego to byl ewidentny , ale gdyby sedzia go nie odgwizdal nie obrazilbym sie Very Happy

Policzone są twoje dni
Wiesz jak jest
Tu chodzi o moją troskę
Bo niezbadane są wyroki boskie" - pfk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.11.04 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Alwexis napisał:
http://sport.onet.pl/0,1248711,2071350,,lm_nieudany_rewanz_realu_w_starciu_gigantow,wiadomosc.html

Dożyję kiedyś dnia, w którym tytuł artykułu o Realu na onecie nie będzie demotywujacy/prowokujący/pudelkowy?

Cytat:
W drugiej połowie dominowali piłkarze Leonardo.

<hahaha>

Nie tylko oni piszą takie bzdury.Zdaniem fanów Milanu,ich zespół w obu meczach był lepszy i powinien wczoraj również wygrać-bo jak to ujęli,Milan miał więcej okazji.Na dodatek, Pepe to dla nich aktor-Ronaldinho,który wczoraj powinien pauzować za czerwo-ich zdaniem nic nie zrobił.
[*]
:lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2009.11.04 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj.. dobrze wiemy, że nie mamy się czym przejmować.

Wina leży tak naprawde po naszej stronie.

Powinniśmy strzelić w pierwszej połowie przynajmniej dwie bramki nie tracąc zadnej i zamknac ryje wszystkim przeciwnikom !

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2009.11.04 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie udało się wygrać, bo graliśmy całkiem fajnie i z pewnością lepiej to wyglądało niż w pierwszym meczu. Szczególnie pierwsza połowa była bardzo dobra, taka gra mogła się podobać. Graliśmy kombinacyjnie z dużą wymiennością pozycji przez co zdobywaliśmy przewagę, dużo strzałów i ogólnie dobre wrażenie. Więc do 35 minuty było tylko 1-0, bo zasługiwaliśmy na więcej. Niestety znów przyszedł taki moment dekoncentracji i karny, według mnie był ewidentny. Po chwili mogło być już 2-1 dla Milanu, ale sędzia na nasze szczęście nie uznał gola, choć chyba nawet sam nie wie czemu. Ale znowu tracimy gola po którym na chwilę następuje chaos w naszej grze i potem już nie potrafiliśmy wrócić do gry sprzed 35 minuty, bo w drugiej połowie mecz był zdecydowanie bardziej wyrównany, jednak gra Realu już nie wyglądała tak jak do momentu straty gola. Było nieco lepiej, jednak to jeszcze nie to. Tak więc o awans jeszcze musimy powalczyć.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2009.11.04 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porażką będzie wyjscie z 2 miejsca gdzie czeka MU, Chelsea i Arsenal, skoro można wpaść na jakieś Porto, Alkmaar czy Olympiakos...

Powrót do góry
kotomysz1992
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2009.11.06 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaję, że Real to nie powinien się nikogo bać, w końcu grają tam sami najlepsi(???) piłkarze, którzy powinni z każdą drużyną wygrać po 3:0.
Nie powinni się nikogo bać, a tutaj widzę, że już macie cykora, gdyby tak trafili na MU albo Arsenal<LOL> no, ale po meczach z WIELKIM MILANEM to się nie dziwie, w końcu "stare dziadki" i Pato pokazali Wam jak się gra w piłkę nożną.

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.11.06 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, ponapinałeś się. A teraz wyjdź i wróć, kiedy Milan zdobędzie mistrzostwo Włoch.

Powrót do góry
soarq
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2009.11.07 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak oglądałem ten mecz, to aż mi się smutno zrobiło. Nie potrafię sobie przypomnieć tak słabego Milanu! Trudno mi uwierzyć, że można było tak wielki klub doprowadzić do takiego opłakanego stanu.

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2009.11.07 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeszcze trudniej uwierzyć, że taki klub mógł ograć Real i wywalczyć remis :|

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: