Atlético Madryt - Real Madryt [2-3]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2009.11.04 12:18    Temat postu: Atlético Madryt - Real Madryt [2-3] Odpowiedz z cytatem

Atletico Madryt - Real Madryt
Estadio Vicente Calderón, 07-11-2009, godz. 22:00

Już w ten weekend słabo spisujący się w lidze, jak i w europejskich pucharach Atletico podejmie u siebie lokalnego rywala Real. Królewscy w lidze zajmują aktualnie drugie miejsce tracąc tym samym jeden punkt do FC Barcelony. Atletico w lidze jest dopiero na 18. miejscu z zaledwie siedmioma punktami. Zobaczymy czy Real pokona słabiutkie Atletico, czy też będziemy świadkami wielkiego przełomu ekipy trenera Floresa. Zapraszam na derby... Trzymajmy kciuki...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2009.11.04 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo udowodnimy, że rzeczywiście doszło w naszej grze do wyraźnej poprawy i pewnie wygramy na Calderón, albo znów zawiedziemy, popadniemy w marazm i od nowa rozpoczniemy "powrót na właściwą drogę".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.04 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będzie ciężko o wygraną tym bardziej,że Atletico podbudowało się trochę wczorajszym remisem. Aguero jest gość ;) . A poza tym derby zawsze są trudne-mam nadzieję na kolejny progres w naszej grze i 3pkt.

Powrót do góry
Alwexis
Trener
Trener

PostWysłany: 2009.11.04 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, jeżeli rozegramy spotkanie podobne do 1 połowy z Milanem to możemy mówić o wyjściu z kryzysu. A najlepsze jest to, że Manu prawdopodobnie powoła już Cristiano Smile może go nawet wpuści na 30 minut Very Happy

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.04 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno bardzo dobra wiadomość,że CR wraca,ale żeby tylko za wcześnie nie zaczął grać -bo jak to się kończy widzieliśmy.

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2009.11.04 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wcześnie na pewno nie. Jego rehabilitacja i tak była już trochę wydłużona więc wszystko powinno być w porządku. Pewnie dostanie kilkanaście minut pod koniec spotkania na zmęczonych rywali, którzy nieźle się napracowali w spotkaniu z Chelsea. Praca nowego trenera jest już dostrzegalna i Alteti powinno piąć się w górę w tabeli ligowej. Na pewno będzie ciężko, ale przy dobrej i agresywnej grze powinno udać się zwyciężyć gdyż Atletico jest dopiero w fazie szybkiej odbudowy i łapania właściwego rytmu gry.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2009.11.04 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cristiano jak wejdzie na 20/30 minut to strzeli na pewno ! ;)

Benzema na pewno na ławe pojdzie, ostatnio rozgrywa bardzo duzo meczow.

nie wiem jakim ustawieniem zagrac, zupelnie nie wiem

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
CHARPACH
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.11.04 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się trochę o stałe fragmenty gry. Wczoraj Atletico pokazało, że potrafi wykonywać zarówno rzuty wolne jak i rożne, było trochę zamieszania. A przed tym jak Aguero strzelał wolnego to się śmiałem że nie trafi:D Nie doceniłem chłopaka...

Poza tym od czasu jak nie ma Fernando Torresa w Rojiblancos, to drzę o wynik w każdym meczu z tym rywalem. Za czasów świetnego napastnika, albo Real wygrywał, albo remisował(co zdarzało się nawet częściej). Teraz naprawdę trudno przewidzieć co się wydarzy. Takie derby rządzą sie swoimi prawami.

Po cichu liczę że Raul zagra od pierwszej minuty i coś ukąsi...skoro ma patent na tego rywala... :>

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2009.11.04 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od momentu odejścia Torresa, kiedy Real przegrał z Atletico?

Powrót do góry
Athlete.

PostWysłany: 2009.11.04 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul ? no nie wiem.. ja bym jednak jeszcze stawiał na Benzeme, wczoraj zagrał bardzo dobrze, na pewno Higuain zagra.. no moze Igła z Raulem.. ale Benzema duzo lepiej na skrzydłach operuje..

No ja bym jednak nie zmieniał składu, tylko czy nie są zmęczeni ? ewentualnie za Xabiego wpuscic Gago lub Diarre.. chociaz najlepiej gdyby zamiast Xabiego zagrał... Guti !

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2009.11.04 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie krzywdźmy Blondyna, gra od pierwszych minut wpływa jedynie na obniżenie ogólnej jego oceny.

Powrót do góry
szarlin23
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.04 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krysia wraca :-) niech trener go nie przeciaza bo to bardzo wazne ogniwo w zespole
Derby Madrytu - slabe Atletico zmierzys sie galaktycznym Realem .. Very Happy
przekonamy sie

Policzone są twoje dni
Wiesz jak jest
Tu chodzi o moją troskę
Bo niezbadane są wyroki boskie" - pfk
Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2009.11.04 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się przyzwyczaiłem,że remis z Atletico to jak porażka.3 punkty,nic innego nie wchodzi w grę.
Szkoda,że nie zagra Cris.
Jestem ciekaw czy Manu wystawi znów tę samą parę napastników,czy jednak Raul zagra w podstawowym składzie...no i nasza obrona-Garay na środku i Arbeloa lewa,czy Arbeloa prawa i Ramos środek,a Marcelo lewa?
Wolałbym,aby Marcelo na obronie nie grał-lepiej zagrać skrzydłami w pomocy.
Uwaga!
Zobaczymy czy kolejka w ogóle się odbędzie...
Parlament zamierza wprowadzić 43% podatek dla zagranicznych piłkarzy-kluby są niezadowolone i twierdzą,że nie podjęto z nimi jakiegokolwiek dialogu.
Na piątek LFP zwołała nadzwyczajne posiedzenie, na którym może zostać ogłoszony strajk!

Powrót do góry
Athlete.

PostWysłany: 2009.11.04 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna szansa dla Xabiego będzie ? to juz wole Gago który będzie walczył.. dajmy mu szanse, Xabi naprawde zawodzi, moze ławka mu dobrze zrobi.

W sumie mamy szeroką kadre, tylko szkoda ze ona jest taka ograniczona...

Jestem za tym zeby zagrac Benzemą Higuainem Raulem i Kaka z przodu.

E:

Wierzysz w strajk ? ja nie, odbedzie sie kolejka.. chociaz dla nas moglaby sie nie odbyc, Cristiano wróc !

adipetre
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.04 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem mecz atletico z chelsea, i musze powidziec ze zagrali naprawde dobrze, byli nawet lepsi od lidera premiership, mysle ze remis nie bedzie zlym wynikiem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do: