Atlético Madryt - Real Madryt [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tas.
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.08 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbym prosić o cały mecz w avi? :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Adelaide
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2009.11.08 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz był bardzo ciekawy i trzymał w napięciu do ostatnich minut. Uwielbiam takie zwroty akcji ;) Kiedy już zastanawiałem się na ilu bramkach przewagi skończy się ten spektakl, to zostałem skarcony (pewnie nie tylko ja) i byłem zmuszony drżeć o wynik do samego końca.

Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu świetna i mówię to z perspektywy (dostosowując się nieco do rzucanych tutaj argumentów) dwunastu lat regularnego oglądania meczów Królewskich. Świetny pressing, który miejmy nadzieje stanie się wizytówką dzisiejszej drużyny.

Potem sprawa się nieco skomplikowała, ale w moim odczuciu dopiero po straconej bramce, a nie kartce Ramosa. Spanikowaliśmy i brakło nam ostatecznie sił. Nasza gra diametralnie straciła na jakości i ciekawią mnie wasze spostrzeżenia na temat przyczyn.

Co do poszczególnych graczy, to najsłabsi na boisku moim zdaniem byli Higuain i Alonso. Drugi przyzwyczaił nas w tym sezonie do słabej dyspozycji, a pierwszy wygląda na to, że idealnie sprawdza się w roli przysłowiowego jokera i to, przynajmniej moim zdaniem, jedynie na przeciwników klasy średniej. Jego ocenę ratuje bramka, ale nie zmienia to faktu, że w drugim z kolei meczu został całkowicie przyćmiony przez Benzemę, któremu cały czas brakuje skuteczności.

Jeśli chodzi o strzelca drugiej bramki, Marcelo, to widać, że im bardziej jest odciążony od defensywnych obowiązków, tym lepiej sobie poczyna na murawie. Mam nadzieję, że zagości na tym lewym skrzydle na dłużej, bo widać, że jest tam produktywny, dynamiczny i dobrze współpracujący z kolegami z drużyny. Jako obrońca jest katastrofą i dlatego sądzę, że całkowite jego przekwalifikowanie wyjdzie jemu i drużynie na dobre.

Równia pochyła poprzedniego projektu pod dźwięczną nazwą "Galacticos" zaczęła się od sprzedaży Makelele, któremu poskąpiono pieniędzy. Mam nadzieję, że taka sytuacja nie spotka Lassa, który moim zdaniem w chwili obecnej jest najbardziej wartościowym zawodnikiem stołecznego klubu.

Kończąc, widać znaczącą poprawę w naszej grze i miejmy nadzieję, że to ledwie początek drogi ku górze. Ronaldo powinien wrócić do w miarę ukształtowanej drużyny, co wróży bardzo pozytywnie.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Lizzy
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2009.11.09 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły mecz, szkoda straconych bramek, ale forma chyba idzie w górę. teraz ważne mecze przed Realem w Pucharze Króla i LM.

no i piękna bramka Kaki Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12
Skocz do: