Solaris
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.12.22 16:09    Temat postu: Solaris Odpowiedz z cytatem

qrcze w koncu chyba trzeba zalozyc ten topic by zachwycać się naszym Solarisem. Niedawno wreszcie zobaczylem sobe bramke z River Plate z meczu o Puchar Bernabeu - no qrde to bylo c u d o w n e jak przywodzil i wepchal sie miedzy 5 kolesi. Pamietam Indiecito w jednym z pierwszych meczu - towarzysko Real grał z Milanem (wtedy Guti rozbił w prawie pojedynke makaronow ;]) i koles w tym meczu nie grał nic. A potem bylo juz tylko lepiej... Indiecito co w jakim meczu nie wyjdzie zaczaruje. A do dzis zaluje ze se nie nagralem meczu na vhs z Bayernem w Monachium kiedy to on z Carlosem i Zizou sobie w trojkaciku czarowali i tak osmieszyli Niemcow ze aaach :] Niestety chlopak ma pecha - nim przyszedl do Realu byl srednio znany, a oszalamiajaca kwota transferu, czyli 3,5 miliona $ tez go nie predysponuje do miejsca w 11 :/. Swoja droga ta fenomenalna gra moze tez mu wyjsc na zle, bo np tak jak Guti zagra 2 slabe mecze i juz bedzie do sprzedania i najgorszy. Zreszta niepamietam juz kto, ale po jednym meczu ktos napisal, ze Solari wszedl i nic nie pokazal, zagral slabo. A Hernan w tym meczu wszedł w... 88 minucie...
Czy naprawde nie da sie mu miejsca znalezc w 11? Figo nietykalny (niestety), ale juz kilka osob mowilo mi, o czym sie nie mowi jakos glosno, a ja w sumie do konca nie wiem jak jest, ze Helguera obecnie na pivocie spisuje sie fatalnie. Moze by tak za niego Indiecito spróbowac ustawic na cos miedzy lewym skrzydlem, a pivotem? Co panie Queiroz? W koncu gral pare meczu za Carlosa wiec powinien chyba potrafic cos w defensywie zagrac.
Bo dla mnie co by kto nie mowil nie ulega watpliwosc, ze Solaris jakby gral w takiej Barcelonie to mialby status tam jak Gaucho...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sobek
WTF?
WTF?

PostWysłany: 2003.12.22 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie zabrzmi to trochę chorągiewkowo (fajne określenie :>), ale Solari jest poważnie jednym z moich ulubieńców. Żadem tam Figo, Beckham, Ronaldo, czy Guti Laughing tylko po prostu Solari. W mojej osobistej klasyfikacji piłkarzy stoi na równi z Casillasem, Carlosem, Zidanem i Raulem! Koleś potrafi tak przedzierać się lewą stroną, że mając przed sobą 3 gości nie robiąc pozornie zwodów potrafi ich przejść!
Aż łezka się w oku kręci jak 1,5 roku temu Hernan latał po lewym skrzydle w LM!
Koleś jest fenomenalny, ale jak to powiedział już czarny... za tani :| W Realu żeby grać w ofensywie trzeba być drogim. Żeby grał trzeba "liczyć" na kontuzję któregoś z galacticos. A przecież gdyby tak Figo usiadł na ławeczce nie byłoby problemów kto ma grać na skrzydłach!
Jeśli ktoś zapyta dlaczego Solaris nie grał tak pięknie w poprzednim sezonie od razu mam gotową odpowiedź, więc nawet nie próbujcie ze mną dyskutować 8)

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.12.22 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Solaris nie grał tak pięknie w poprzednim sezonie? :>

Heh, Solari... Też należy do moich ulubieńców w tym zespole, co zresztą było poruszane w jakimś topicu. Ma chłopak pecha. Mam takie wrażenie, że nawet jakby Solari, podczas nieobecności Figo, wymiatał tak jak potrafi, to i tak po powrocie Figo, wróciłby na ławkę. :/ Teraz też, co wejdzie to zalicza conajmniej dobry występ. Oczywiście jak na tak krótki czas jaki jest mu dany. Mam nadzieję, że Queiroz da mu szansę w następnej części sezonu. Będzie dużo meczów, przytrafią się kontuzje, zmęczenie, kartki. Może to będzie szansa Santiago Smile Ma już 27 lat i teraz jest odpowiedni czas, aby dać Hernanowi więcej okazji do gry Smile W każdym razie trzymam za niego kciuki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.12.22 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari to świetny piłkarz, ale trzeba przyznać, że w RM ma obiektywne trudnosci aby grac. Zidan jest w końcu Zidanem, Carlos Carlosem. Figo moze spisuje sie gorzej, ale jednak gra na prawej stronie. Ogladalem kiedys mecz Valenci gdy Benitez wystawil Vicente na prawa strone, chlopak sie tylko meczyl. Lewa o jednak nie prawa noga. Dlatego Solari ma problem z gra. Ja tez bardzo lubie tego pilkarza. Zreszto widac po nim, ze jest pogdnym czlowiekiem i chyba wnosi dobra atmosfere do zespolu. Zeby nie było samego lukru to w meczu z Osasuna gral bardzo slabo i nie bylo to tylko pare minut. Bardzo bezbarwny mecz to takze ten w Moskwie w tamtym roku. Jedank wiec Solari za Carlos nie pokazuje za wiele. Najlepiej byloby gdyby gral jako Lewo skrzydlowy, ale to chyba w Lazio bo tam poszukuje Mancini takiego zawodnika. Szkoda, ze Solari i Guti przejda do historii jak galaktyczni rezerwowi.

Powrót do góry

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.12.22 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechodzilma gleboki kryzys , gdy niemal pewne bylo juz Jego odejscie, wiec tym bardziej cieszy mnie ,ze tak dobrze sobie radzi.Na moje to Go nigdzie nie sprzedawac, tylko cieszyc sie tym skarbem Very Happy

emilio
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2003.12.22 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam sobie taki mecz, kiedy Solari grajac jeszcze w Atletico strzelil nam bramke, mecz zakonczyl sie wynikiem bodaj 1:1. Prezentowal sie wspaniale. Wówczas po raz pierwszy o Nim uslyszalem. Kiedy przyszedl na Estadio Berbnabeu bardzo sie cieszylem. Poczatkowo jednak bylo mu ciezko, wtedy to jeszcze na lewym skrzydle szarpal Savio. Jednak sezon 2001/2002 nalezal do Niego, szkoda tylko, ze zostal powolany na MS, na co z pewnoscia zasluzyl. Szkoda, ze taki talent sie marnuje...

Hierro1
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.22 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari. Od pierwszego meczu, w ktorym go widzialem zrobil na mnie wrazenie Shocked
Pewnie dlatego juz na zawsze zostal jednym z bardziej lubianych przeze mnie graczy Smile Naprawde lubie jego styl:) szkoda tylko, ze nie czesto ma szanse wystepu :(
W kazdym razie Solari to zawodnik ktorego nigdybym sie nie pozbyl!!!

Powrót do góry
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.12.23 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari to mój ulubiony piłkarz zaraz po Zizou, to co Oni razem wyprawiali w sezonie (bodajże) 2001’02 w LM to było coś pięknego Very Happy Tworzyli chyba najlepszy duet pomocników w tej edycji LM, wymieniali między sobą piłkę, dryblowali jak na treningu, nie mogłem wyjść z podziwu oglądając te akcje Shocked Szkoda że teraz Solari wchodzi najczęściej na kilka minut i to jeszcze za Zizou :(

Hugo
caracicatriz
caracicatriz

PostWysłany: 2003.12.23 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym składzie Realu trudno mi znaleźć jakiegoś jednego, ulubionego gracza. Nie przekonują mnie Figo, Ronaldo, ani Beckham. Sentyment do Roberto Carlosa pozostał (kiedyś nawet ćwiczyłem takie strzały jak te jego rogaliki :P), no i jak tu nie kochać Raula za tę ambicję! Jednak piłkarz, na którym warto się wzorować to zdecydowanie Solari, chociaż on też nie jest moim faworytem. Zawsze podobała mi się gra Redondo, którego niestety już nie ma w Madrycie. A że obaj panowie z Argentyny są szwagrami, to polubiłem też Solarisa ;] Na prawdę przyjemnie siępatrzy na jego grę i to on jest obecnie moim ulubionym w Realu piłkarzem. Gdyby tylko mógł częściej czarować...

Kali
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.23 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solaris to dla mnie jeden z najlepszych zawodników Realu, jednak jego pech polega na tym, że mamy w składzie za dużo "Galaktycznych"... Ma wielkie możliwości, brak mu tylko szans na ich wykorzystanie i nic nie zapowiada, aby miało to się zmienić na jego korzyść :( Może gdybysmy go sprzedali do Lazio i za rok odkupili za jakieś 30 mln $ to dostałby wreszcie swoją szansę Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.12.23 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to Gutiego poświęciłbym za Solariego... Drugi napewno jest lepszy od pierwszego... 8) Ale jednak do Raula spoooro mu jeszcze brakuje...Zresztą pomników w jakiegolwiek porównania niewplątujmy.... Wink

Powrót do góry
janek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.26 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Santiago Hernan Solari to niezwykle pożyteczny piłkarz, co udowadnia za każdym razem, gdy pojawia się w końcówce lub (tym bardziej) zastępuje kogoś z podstawowego składu.Rzeczywiście, nie stosuje żadnych wyszukanych zwodów, a mimo to z łatwością przechodzi rywali. Do tego jest nieustępliwy- pamiętacie tą akcję z meczu z Bayernem w 2002?
Uważam, że Real móglby grać jednym pivotem i w tedy pomoc wyglądałaby tak:
Zidane
Solari Figo (Beckham)
Helguera

Powrót do góry
Mario
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.01.10 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari jest super, on poczatku jak przyszedł do Realu mowiłem, że powinien grać w 1 sq. !!! Gra wspaniale, tak na luzie, jego technika ehhhh po prostu super !!! Do 1 squady GO !!!

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2004.12.14 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się wypowiedzieć w temacie o moim ulubionym zawodniku Smile Strasznie żałuję, że Solari grzeje ławę mimo dobrej formy. Ale On chyba woli zostać w Realu. Mam nadzieję, że docenią Jego poświęcenie i talent i Hernan będzie dostawał więcej okazji do udowodnienia profesjonalizmu.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2004.12.14 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solaris to jedyny zawodnik ktoremu chce sie biegac i walczyc, prawdziwy przyklad nie-galaktycznosci ktora w Realu Madryt odbierana jest negatywnie, a pilkarza niechybnie czeka taki sam los jak niegalaktycznego moro.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: