Real Madryt - AD Alcorcón [1-0] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2009.11.11 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mhm. Tak swoją drogą, CdR zobrazował jak szeroką kadrę mamy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
soarq
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2009.11.11 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy też cały czas wspominają wspaniałe wyniki z lat 70 i 80. Wspomnienia jednak się nie wygrywa tu i teraz.

Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.11 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternative napisał:
Di Stefano nie wyjdzie na boisko i nie będzie grać. Nottingham Forrest ma piękną historię, a zobacz gdzie są. Patrzymy na Real przez pryzmat wielkich sukcesów sprzed lat i i widzimy wielki klub, ale rywale widzą parodię wielkiego klubu, którą można bezproblemowo oklepać. I historia nas nie obroni, a sprawi że porażka będzie dotkliwsza.

Di Stefano nie, ale nie tak dawno byli młody Raul, Morientes, Redondo, Hierro, Seedorf, Carlos do tego doszli Figo, Zidane i wszyscy dobrze pamiętamy co było. Kiedy zaczynałem kibicować temu zespołowi byli postrachem Europy. Jak można się tak stoczyć przez kilka lat :( I w tym miejscu Alternative ma całkowitą rację. Sposób zarządzania wielkim Realem jet totalnie do dupy, ale tego przecież nie wiadomo od wczoraj :] Tak więc nie ma się czym przejmować ani oszukiwać, ale to smutne, że po raz kolejny taka porażka i upokorzenie tak bardzo boli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sznyta93
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.11.11 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w przeciwieństwie do przedmówcy jest zupełnie na odwrót. Od kiedy ja zacząłem nic w Europie nie pokazaliśmy. Zacząłem się interesować Realem i ogólnie piłką na przełomie 2002/2003 roku. No i mieliśmy już za sobą wygraną w LM ale ja niestety nie przeżyłem tego. o_O Mam nadzieję że może w tym roku będę miał okazję cieszyć się ze zwycięstwa w LM albo chociaż jakiegoś wielkiego zwycięstwa z jakąś klasową drużyną ale jeśli pójdzie nam tak ja teraz to ŻAL o_O
A ten wczorajszy mecz to było coś niesamowitego. Nie rozumiem, na prawdę nie mogę tego pojąć jak taka drużyna jak Real nie może sobie poradzić z 3 ligowymi ogórami. Mogło być jeszcze gorzej ale dzięki Dudkowi chociaż wygraliśmy a nie zremisowaliśmy. Evil

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.11 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że dopiero po tej porażce wszyscy zauważyli, że źle się u nas dzieje Shocked. Jakieś 2 m-ce temu, wszyscy udawali, że jest dobrze bo fartem (po i tak słabej grze) Ronaldo ratował wyniki i wygrywaliśmy co najmniej 3-0. Jak Cris doznał kontuzji, to wszyscy jeszcze się łudzili, że drużyna jest w budowie, musi się zgrać itd. Teraz jak już odpadliśmy z CdR zwalniacie Pellegriniego, winę zrzucacie na Raula i innych. A nasze problemy nie zaczęły się wraz z meczem z Alcorcón...

Już jest za późno, by zmienić trenera. Niech już grają jak grają. Przecież zbliża się jeden z najważniejszych meczy w sezonie. Myślę, że nasi zawodnicy jednak staną murem za trenerem i jeszcze pokażą na co ich stać <jupi>

Powrót do góry
Sznyta93
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2009.11.11 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy widzieli co się dzieje ale co mieliśmy panikować że wygrywają 3-0? Mieliśmy robić problemy no wiadomo że nie. Tłumaczyliśmy sobie że to wszystko przez brak zgrania w drużynie ale teraz już widać że raczej nie o to chodzi. Teraz przynajmniej mamy dowód na to że jest z nami bardzo źle i trzeba się szybko wziąć do roboty zanim się całkowicie skompromitujemy

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.11.11 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hasze napisał:
Tak to jest, jak przed meczem brakuje pokory. Potem wielki zawód i pieprzenie o kompromitacji. Tak trudno wziąć to na klatę i iść dalej?

można, tylko qrva ile razy... to juz sie robi nudne

Powrót do góry
Absynt.
#OrgulloBenzemista

PostWysłany: 2009.11.11 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieje, że wszyscy anty-fani Realu oglądali tylko skrót, bo tam to nawet można się pokusić o stwierdzenie, że nie mieliśmy szczęścia. o_O

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Alwexis
Trener
Trener

PostWysłany: 2009.11.11 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet przecietny kibic połapałby się, że dużą rolę odgrywa tu aspekt psychiczny. Gramy jak z nut (1 połowa z milanem, Atletico) dopóki nie stracimy gola i wtedy następuje ZAŁAMKA.

Tak samo wczoraj nasi piłkarze mieli na sobie taką presję, że psycha po prostu siadła.

Może sie mylę ale tym gościom jest potrzebny trener, który potrafi motywować nie tylko w szatni kiedy piłkarze sami widzą, że gra nie idzie tylko trener, który szaleje przy linii bocznej i wspomaga sercem swój klub i przede wszystkim wyrzucenie myśli, ze skoro jesteśmy Realem Madryt to mecz się sam wygra.

Mam wrażenie, że nawet Smuda by lepiej ten team poprowadził i podniósł na duchu

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2009.11.11 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perez wydał 250 mln euro po to, aby takie wpadki jak odpadnięcie z pucharu z trzecioligowcem, upokorzenia w Europie czy kompromitacja w Gran Derby nie miały już miejsca. Jak widzimy to niestety na razie nic to nie dało, znów odpadamy tym razem w jeszcze gorszym stylu z pucharu i cały świat z Realu się śmieje. Bo też dziwne, że zespół z takimi zawodnikami i niby szeroką kadrą, najpierw kompromituje się na wyjeździe, a potem męczy się u siebie i ostatecznie odpada. Gran Derby już niedługo i to może być mecz o przyszłość Pellegriniego. Czasu do meczu już niewiele, nadal nie mamy stylu i nasza gra to wielka niewiadoma. Oby się coś zmieniło, bo jak nie to będzie źle.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2009.11.11 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nawet nie chodzi o to że wydał 250 mln, przepraszam bardzo ale to jest trzecioligowiec i my z nim gramy, jak równy z równym? tfu! gramy jakbyśmy to my byli trzecioligowcem, a Alcorcon najlepszym klubem świata.
W obu meczach zagraliśmy bardzo dobrym składem, nie tym za 250 mln co prawda, ale nic nie usprawiedliwia porażki 4-1. Kto by pomyślał że powinniśmy byli delegować na ten dwumecz naszych najlepszych piłkarzy...
Rozumiem przegrać 1-0 może 2-1 ale 4-1 toć to skandal, nieporozumienie etc.
Żal jest tym większy, że od kupy lat nie możemy wygrać CdR i nie zanosi się na to aby miało się to w najbliższych latach zmienić :(

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.11.11 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytuł najlepszej drużyny straciliśmy już dawno.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2009.11.11 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawcie już w spokoju ten Alcorcon i ten dwumecz. Wszystko zostało już powiedziane, a Wy mielicie ten temat i mielicie. Nic nie zmienimy - przegraliśmy na wyjeździe aż 4:0, co było kluczowe. Drugi rok z rzędu odpadamy z 3-ligowcem :| , trudno, stało się, koniec, kropka. Teraz musimy skupić się na zdecydowanie ważniejszych 2 innych trofeach - PD i LM, a że w ostatnich meczach z Getafe, Milanem i Atletico nasz team prezentował się naprawdę obiecująco, to mecz z Alcorconem nie bardzo zmienia moje widzenie na naszą przyszłość w obu tych rozgrywkach - może być całkiem nieźle, a także GD, bo możemy wygrać z Barceloną i nie pier**lcie, że jest inaczej, bo możemy i nie będę zaskoczony jeśli wygramy, również nie będę zaskoczony i załamany jeśli przegramy. Taki urok największych derbów Europy/świata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.11.11 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę abstrahując, to ciekawe jaki trzecioligowiec będzie miał przyjemność zagrać z nami za rok Tongue

Powrót do góry
kacperro.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2009.11.11 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bernabeu już na żadnej drużynie nie robi wrażenia. Nawet 80k kibiców, którzy ostatnio żywiołowo zaczęli dopingowac naszych.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25
Skocz do: