Pytania nt. piłki nożnej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2016.03.16 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie te straty, które podaje MARCA, to są straty, które WhoScored czy Squawka liczą jakoś inaczej. Czasem MARCA podaje w nich niecelne podania, czasami nie. Tak czy inaczej pokombinowałbym właśnie na Squawce, tyle że tam trudno tak naprawdę dojść do tego, czym jest strata. Dla mnie to każde niecelne podanie i nieudany drybling. Ale czy na przykład kiedy idzie wrzutka w pole karne, a Ramos wybija głową w aut albo do przeciwnika, to czy jest to strata? Czy odbiór? Czy przechwyt? Może i strata, i przechwyt? Ja nie wiem. No i jak odróżnić coś takiego od płaskiego dośrodkowania w pole karne, kiedy Ramos ma piłeczkę na nodze i chce wyprowadzić ją z pierwszej, a wtedy zalicza niecelne podanie? Te kwestie jak odbiór czy strata są trudne do interpretacji, więc trzeba raczej zagłębiać się w detale.

Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2016.03.16 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego piłkarzy przed meczem wyprowadzają dzieci?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
AREQProductions
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.01 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie piłkarskie z 16. tygodnia 2016 roku! Smile

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.13 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to jest z tymi racami na polskich stadionach ? są całkowicie zakazane ?

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.04 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś czy w internecie dostępne są skróty LM oraz LE w takim formacie jak lecą po meczach na C+ czyli wszystkie mecze na raz.Nie koniecznie musi być języku polskim, chodzi o to aby wszystko było w jednym filmie.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jakub W.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.03.20 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robił ktoś kurs UEFA C? Jakie tam wymagają zaświadczenie lekarskie? Od lekarza sportowego, czy może być od lekarza pierwszego kontaktu?

"Kiedy grasz w tej drużynie, jeśli masz ten herb na piersi, to musisz być wzorem. Jakbyś nosił koszulkę przez cały dzień. Bo wtedy ludzie nie widzą ciebie, widzą gracza Realu Madryt, a Real Madryt to wizerunek, którego nie można splamić."
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.03 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest tu wielu wieloletnich fanów piłki nożnej, a więc chciałbym zadać następujące pytanie: czy podczas swoich wieloletnich kibicowskich karier czuliście kiedykolwiek pewnego typu wypalenie swojego zainteresowania futbolem i czy przerywaliście z tego powodu swoją codzienną rutynę związaną z oglądaniem meczów - poprzez zaprzestanie ich oglądania i szczegółowe sprawdzanie co dzieje się w futbolowym światku, i czy z tego się wraca?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.11.03 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie coś od .. hmm, roku, może dwóch. Piłkę nożną kompletnie zastąpiły samochody. Nie znam prawie żadnego piłkarza z włoskiej, niemieckiej czy nawet hiszpańskiej ligi. Trochę tam ogarniam angielskie zespoly (bo gram w FUTa angielską ligą) ale to też nie za bardzo.
Interesuje się mówiąc szczerze jedynie Realem, Barcą i ew. Paryżem.
Dla mnie tacy zawodnicy jak np. Bernardeschi, to kompletne no-name i nic mi to nie mówi.
Znajomi potrafią całymi weekendami oglądać premier league, czy inne mecze. Ja obejrzę czasem, tez nie zawsze, Real, no i LM oglądam zawsze, tak samo jak oglądałem niemal, że wszystkie mecze mundialu.

Za to znam każdy model auta, specyfikacje, silniki, wydechy, opony, osiągi. Cały rynek mam przewertowany, a po dźwięku jestem w stanie prawie nieomylnie wskazać jaki to model auta.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.03 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam za godzinę i 15 minut mecz Bayernu z Freiburgiem, walka o mistrza w Bundeslidze wciąż wyjątkowo trwa, a ja jestem wobec tego kurwa zobojętniały. Zwykle staram się nie zaprzeczać własnym uczuciom - wtedy po prostu bym tego meczu nie oglądnął i tyle, a tak to czuję się jak najgorsza szuja. Zastanawiam się właśnie, czy nie odpierdolić sobie jakieś katharsis i odpuścić sobie ten sport na parę miechów. Może odświeżę parę starszych zainteresowań?

Do dzisiaj nie widziałem, jak wyglądał mecz Romy z Liverpoolem. Jebany półfinał CL, a jest mi to tak strasznie obojętne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.11.03 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak Zidanka miała rację co do szui :>

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.03 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam coś takiego od jakiegoś 1,5 roku. Nasiliło sie to w momencie odejścia ZZ i Ronaldo, jednak nie chodzi o to, że oglądałem i kibicowałem dla nich, a z powodu zakończenia pewnego cyklu w historii klubu, szczególnie jeśli chodzi o Ronaldo. W poprzednim sezonie obrzydził mnie styl, w jakim graliśmy, brak konsekwencji w działaniach trenera, a szczególnie prezesa (stagnacja na rynku). W tym sezonie to nawet nie chce mi sie meczów oglądać Realu i często oglądam na dwa ekrany spotkania - w tv jeden mecz, w tle na lapku Real.
Nawet MŚ nie chciało mi się śledzić, tak jak za dzieciaka w 2006,2010, 2012 etc oglądałem każdy możliwy mecz, tak w ostatnim turnieju może co czwarty mecz. I miałem czas na oglądanie, ale nie chciało mi się. Jak niegdyś w weekend potrafiłem zasiąść o 13 a odejść od tv dosłownie o 22,23 tak teraz max 2 mecz w weekend, często nawet w tle, gdzie pracuje na lapku, a w tylko spoglądam ;/

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.03 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, a ja mam właśnie tak, że tylko Bayern trzymał mnie w pełni zainteresowanym tym sportem. Patrzę sobie dzisiaj, co to będzie do oglądnięcia. Tradycyjne popołudnie z Bundesligą, a 18:30 Arsenal-Liverpool. Myślę sobie - tradycyjnie będzie oglądane. I zdałem sobie sprawę z tego jak mnie wkurwiało słowo "tradycyjnie". Poczułem się przywiązany. Chyba potrzebuję świeżego powietrza.

Sarcasm napisał:
Czyli jednak Zidanka miała rację co do szui :>

Dlatego dałem sobie to w podpis. Bardzo szczery ze mnie człowiek.

Powrót do góry
vini639
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2018.11.03 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w poprzednim sezonie miałem podobnie. Jak było już wiadomo, że Barca wygra ligę, a był to grudzień, to kompletnie odechciało mi się oglądać piłkę. Wszystkie ligi, nie tylko Real. Przyczynił się do tego też pewnie fakt, że w sumie reszta największych lig również znała Mistrza w środku sezonu. Także od połowy sezonu, na krajowych podwórkach, oglądałem już tylko Real, i to też nie zawsze, czasem po prostu miałem lepsze zajęcia. No i została na szczęście Liga Mistrzów, gdyby nie to, pewnie całkowicie odpuściłbym sobie ten sport na pozostałą część sezonu klubowego.

Natomiast MŚ to był dla mnie fajny impuls, oglądałem prawie wszystko co było możliwe, naprawdę potrzebowałem tak wielkiej imprezy. W nowy sezon klubowy też wszedłem mocno, oglądam teraz wszystkie najmocniejsze ligi (oprócz francuskiej), nawet Bundesligę dosyć często.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.03 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mundial był spoko - tylko nie czułem po nim jakiejś większej pustki, którą czułem po każdym wielkim turnieju w ostatnich latach. Już wtedy wiedziałem, że jest coś nie tak.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.03 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Na pewno jest tu wielu wieloletnich fanów piłki nożnej, a więc chciałbym zadać następujące pytanie: czy podczas swoich wieloletnich kibicowskich karier czuliście kiedykolwiek pewnego typu wypalenie swojego zainteresowania futbolem i czy przerywaliście z tego powodu swoją codzienną rutynę związaną z oglądaniem meczów - poprzez zaprzestanie ich oglądania i szczegółowe sprawdzanie co dzieje się w futbolowym światku, i czy z tego się wraca?

Ja miałem coś takiego w ostatnim sezonie Zizou. Do oglądania regularnego wróciłem mniej więcej od ćwierćfinałów LM, wcześniej miałem jakiś przesyt wszystkiego plus nie pomagało to, że graliśmy na prawdę słabo.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20
Skocz do: