Mixed Martial Arts
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.03.15 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś pięknego. Smile Szkoda tylko, że w mediach zapewne będzie cisza.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.15 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kolega klubowy Aśki dalej twierdzi, że w UFC nie mozna zarobić i obija kelnerów w KSW. Mowa oczywiście o Mamedzie.
Co do mediów to było wspomniane o jej zwycięstwie w telekepresie i na polsacie. TVP i TVN milczą. Brak nominacji Aśki na sportowca roku 2015 za tylko tę jedną walkę będzie skandalem.

Swoją drogą przeglądałem forum sherdoga i wygląda na to, że w USA jest bardziej znana i lubiana niż u nas xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.10 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extreme sports channel przez najbliższe 4 lata będzie transmitowało u nas gale UFC Very Happy Pierwsza już jutro. Teraz tylko czekać aż przejdą do hd.

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.28 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś link do ksw33?

Powrót do góry
dazawisluk
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.12.14 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oranjefan napisał:

A kolega klubowy Aśki dalej twierdzi, że w UFC nie mozna zarobić i obija kelnerów w KSW. Mowa oczywiście o Mamedzie.
Co do mediów to było wspomniane o jej zwycięstwie w telekepresie i na polsacie. TVP i TVN milczą. Brak nominacji Aśki na sportowca roku 2015 za tylko tę jedną walkę będzie skandalem.

Swoją drogą przeglądałem forum sherdoga i wygląda na to, że w USA jest bardziej znana i lubiana niż u nas xD

To co dziewczyna robi jest mega. Wszystkie dziewczyny z mojego otoczenia zadają sobie pytanie "po co kobieta daje się bić po swojej ładnej buzi?" albo "czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy?". a prawda jest taka, że ona udowadnia, że kobieta tez może odnieść sukces i to na takim polu, na jakim jej się podoba, o.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2016.03.06 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i się zesrało Conor McGregor XD

oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.06 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale trzeba przyznać, że Diaz ma mega twardy łeb.

A Holm mnie przekonała mimo porażki, że może być dominatorką.

Powrót do góry
Krzysiekz94
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.03.06 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe jest też, że po prostu Conor ma za słabe ciosy jak na tę kategorię wagową. Jeśli chodzi o Holm to po prostu miała pecha, jeśli poprawi parter to może nadal być najlepsza.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2016.03.06 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie zjebał tę walkę, bo ładował go ładnie z lewej i zamiast spokojnie dobić rywala, to zaczynał powoli pajacować i dostał jedną szybką na pysk. Wyłączyło go na moment, szybka wymiana i moment wylądowali w parterze, a to duszenie ładnie zamknęło ten jego cyrk.

Chciałbym rewanżu.

Holm? Najmłodsza też już nie jest, ale szanse pewnie jeszcze otrzyma. W tej walce zdecydowanie wyglądała lepiej, małe błędy zdecydowały i tylko przez chwilę nie uwagi przegrała, bo na punkty wygrywała raczej zdecydowanie. W stójce jest nieosiągalna dla nikogo. Na koniec roku ponoć Tate ma spotkać sie z Rousey, to może być kolejny dobry pokaz. Później pewnie wjedzie znów Holm i oby z Rousey. :-)

oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.26 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz <3 w normalnych warunkach dałbym Karoli 1% szans na wygraną, ale nie wiem jak Asia będzie przygotowana bez Derlacza i Bońkowskiego. W poprzednich walkach taktyka i narożnik były bez zarzutu.
Ciekawe jak wypadnie trenując w ATT

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.26 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby nie było jak z Adamkiem:)

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.09.28 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

48:52

<hahaha> <hahaha> <hahaha>

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.11.13 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie oglądał historycznej, prawdopodobnie najlepszej gali UFC w historii?

Prawdopodobnie nikt nie może czuć się zawiedziony i absolutnie nie żałuję, że zarwałem całą noc, aby obserwować wydarzenia w MSG. Aśka z Karoliną pokazały, dlaczego Polki są "toughest women's on the world", co prawda spodziewałem się nokautu ze strony Jędrzejczyk, ale Kowalkiewicz pokazała ogromne serce do walki i mimo, że technicznie wyraźnie odstawała od swojej rywalki, to miała swój moment, gdzie serce mi zadrżało, a KK... mogła pójść po K.O. Niemniej jednak, obiektywnie na to patrząc, cztery rundy dla Jędrzejczyk i zasłużona wygrana przez jednogłośną decyzję. Co mogło się podobać oprócz samej walki to postawa dziewczyn - mimo prowokacji ze strony JJ w oktagonie widać było pełen szacunek. To się ceni, zwłaszcza, że walczyły dwie nasze rodaczki.

Walka Woodleya z Thompsonem w zasadzie powinna rozpocząć się od czwartej rundy, gdyż wcześniej obaj badali się i walczyli bardzo zachowawczo. Podczas przedostatniej rundy Thompson przetrwał niesamowity napór, wszystko wskazywało na nokaut, jednak Stephen wytrzymał, do tej pory zastanawiam się jakim cudem. W piątej rundzie pretendent wywierał presję, runda ze wskazaniem na niego, ale jednak bez historii. Generalnie remis słusznym werdyktem.

Wszystko to jednak było jedynie przystawką przed walką wieczoru. Czekałem na McGregora z wypiekami na twarzy i zwyczajnie się nie zawiodłem. Wydaje się, że Conor wygrał tę walkę już na konferencjach, na ważeniu, zwyczajnie sprawił, iż Alvarez spalił się. W pierwszej rundzie Eddie leżał na macie już dwukrotnie, widać było dużą pewność siebie i przewagę McGregora, mimo wszystko nie spodziewałem się, że skończy się to tak szybko. Patrząc na kolejnych przeciwników McGregora, na to, jaką kontrolę miał od początku walki (a przecież był pretendentem!) trudno się nie zgodzić, jakoby: "they are not on his level". Conor napisał historię, będąc właścicielem pasów w dwóch kategoriach, już dziś mogę powiedzieć, że jest "one of all time greatest". Do tego bardzo ciekawa osobowość. I na sam koniec: "I wanna apologize... absolutely nobody". <serce>

Świetna gala, świetne show. Nie żałuję, że położyłem się po 8. Very Happy

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2016.11.13 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak z tego co się orientuję McGregor nie jest aż tak dobry jak niektórzy go opisują. IMO ewidentnie jest gwiazdką UFC, właściciele chcą go mocno wypromować i zrobić megagwiazdą na rynek światowy, ale jednak czyste umiejętności nie tworzą z niego jakiejś legendy. Ewidentnie unika walki z Frankie Edgarem, Khabibem, z Aldo rewanżu też nie chciał. Najbardziej żenujące jest to, że on nawet nie bronił tamtego pierwszego pasa a od razu dostaje walkę o pas w drugiej kategorii. Walka o pas w kategorii, w której się debiutuje? To już śmierdzi na kilometr. Sami zawodnicy już chyba się połapali o co z nim chodzi, sam Khabib wczoraj (z rekordem 24-0) mówił, że chętnie by się z nim sprawdził, ale mam mocne podejrzenia, że sam McGregor będzie tej walki mocno unikał.
Co do jego umiejętności też nie jestem mega krytyczny - ma super stójkę, świetny timing i na pewno jest świetnym fighterem, ale na ten moment na pewno bym go nie ustawił obok najlepszych fighterów w historii.
Szkoda Kowalkiewicz, bo po tym co JJ robiła przed walką zebrała zasłużoną krytykę i z całego serca życzyłem jej porażki, szkoda, że ludzie pod presją właścicieli UFC potrafią się aż tak zdegradować.

Absynt.
#OrgulloBenzemista

PostWysłany: 2016.11.13 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani słowa o nokaucie wieczoru Yoela Romero?

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40
Skocz do: