Real Madryt - Real Saragossa [6-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liso7 napisał:
zastanowiło mnie tylko co robił Raul na boisku... Mimo, że całym sercem jestem z nim, w ogień bym za nim skoczył, ale dziś było widać jego podeszły wiek. Był co najmniej 2 klasy gorszy od reszty (akcja kiedy nie mając przeciwnika u boku, potyka się o piłkę i ją traci...)

Nie żebym się czepiał, ale zdaje się, że asystę zaliczył :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
~michuuu~
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.12.20 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawa dla Igły pomimo ze nie jestem jego wielkim fanem:P powoli zaczynam myslec ze mylilem sie co do niego, ale to dobrze, bo na korzyść Realu Smile VdV pokazuje ze moze walczyc z Kaką jak rowny z rownym o miejsce w 1 składzie. Widac ze Raul nie moze pogodzic sie z obecna sytuacja, stara sie ale jak narazie przynajmniej nic z tego nie wychodzi. No i jeszcze Benzema..oby utrzymal tendencje zwyżkową formy w nowym roku bo końcówke zanotowal b. dobrą, jak dla mnie oczywiscie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
siemaelosz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liso7 napisał:
zastanowiło mnie tylko co robił Raul na boisku... Mimo, że całym sercem jestem z nim, w ogień bym za nim skoczył

Jesteś tego pewien, że byś skoczył Very Happy No i tak jak napisał kolega Nazim a asysta ??

GKS Górnik 1979 Łęczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2009.12.20 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liso7 napisał:
Mucho ánimo Pepe <ściana> czyli sponsor ważniejszy
A co? Był pedałem? Umowa sponsorska to umowa, za której złamanie można dostać srogą karę finansową. To biznes, a nie hierarchia ważności.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2009.12.20 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Saragossa była pod bramką Realu to był Garay, jak Real był pod bramką Saragossy to padały gole :] I tak niech zostanie.
Oby tylko nam się Iker nie przeziębił, bo tyle nastał się na tym mrozie rzekomym.
Sergio w końcu przypomniał sobie jak się wrzuca, ta mierzona do VdV chyba najlepsza.
Garay jest chyba lepszy od Albiola w obecnej formie.
Arbeloa to bardzo użyteczny zawodnik.
Lass standardowo, nie potrzebuje głębszego komentarza niż stwierdzenie, że jest nie do zastąpienia w drugiej linii.
Mahamoda troszkę partaczył, ale tragedii nie grał.
Marcelo ma zbyt zajebiste umiejętności żeby być obrońcą, obudź się w końcu i pomyśl gdzie powinieneś grać !
VdV był od zawsze tym którego wspierałem najbardziej, bo od czasu kontuzji po której znikła mu forma był niedoceniany i bez formy. W końcu wrócił.
Krystyna standardowo, jeszcze tylko La Liga i LM na deser i druga złota piłka w domciu.
Igła - nieprzewidywalny jak reprezentacja Polski, daje nam więcej nerwów i szczęścia niż ktokolwiek inny w zespole Realu
Raul wszedł.
Benzema wreszcie, wreszcie, wreszcie ! Obudź się chłopie i nie sraj w gacie przed swoim byłym klubem w LM.
Granero też wszedł i pokazał że wartościowy z niego piłkarzyna.

Pelle i jego taktyczne umiejętności były trochę niedoceniane na początku sezonu, ale kogo to obchodzi. Teraz żeby tylko nam się nie popierdoliła sytuacja w lidze i LM i Pelle może być spokojny o posadę.

Nara idę spać pozytywnie pocieszony.

Powrót do góry
~michuuu~
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.12.20 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilo79 napisał:

Igła - nieprzewidywalny jak reprezentacja Polski, daje nam więcej nerwów i szczęścia niż ktokolwiek inny w zespole Realu

dokładnie. gdy jest w sytuacji w ktorej powinien trafic bez problemu to pizga w 15 rzad na trybunach, a gdy nikt sie nie spodziewa to strzela i to jak Smile

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2009.12.20 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenomenalny mecz!
To jest ten Madryt, który chciałem ujrzeć - znakomite wrzutki, podania, strzały, gole, Real idzie dobrą drogą i widać, że Karim wraca do formy.
Widać było jak mu zależało, no i zostało mu to wynagrodzone bramką.
Dla mnie Garay lepszy od Albiola, oby tak dalej!
Najbardziej mi szkoda Ikera, mało pracy pizgało tam jak cholera, a on stoi bezczynnie w tej bramce..
Aż całe Bernabeu śpiewało co mnie zdziwiło Very Happy

liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.12.20 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:
liso7 napisał:
Mucho ánimo Pepe <ściana> czyli sponsor ważniejszy
A co? Był pedałem? Umowa sponsorska to umowa, za której złamanie można dostać srogą karę finansową. To biznes, a nie hierarchia ważności.

klik kto był pedałem? sponsor czy Pepe?
E: czaje, failed

Powrót do góry
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2009.12.20 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to kurwa teraz ciebie kompletnie nie rozumiem. A co nie wyszli w tych koszulkach?
e. jak pisałem posta, to nie zauważyłem twojego edita :P

Ostatnio zmieniony przez Paczi dnia 2009.12.20 00:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.12.20 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisałem, że czaje... mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, wyjść a grać to różnica Smile Twisted Evil

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2009.12.20 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem, że będzie manita i tak było. Super 6-0 nie ważne, że słaby rywal.

Tak wygląda football wymienność pozycji, szybkie podanie (jak to komentator z Canal plus powiedział "gaz do dechy i do przodu") bajeczna technika i drybling. Czy ktoś przysnął wczoraj na meczu? Chyba nie. :]
Rośnie nam powoli potęga i rywale wiedzą o tym, więc tak usilnie nas krytykują. Trofea jak nie przyjdą w tym sezonie, to w następnym podbijemy HIszpanie i Europe. Smile

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2009.12.20 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilo79 napisał:
Pelle i jego taktyczne umiejętności były trochę niedoceniane na początku sezonu, ale kogo to obchodzi
Bardzo delikatne stwierdzenie ;]

Meczyk bardzo dobry. Powoli zaczyna się wyrabiać schemat, zawodnicy częściej idą pod piłkę, coraz mniej dubli, coraz więcej piłki z pierwszej i finezji, każdy wydawał się być w co najmniej dobrej formie. Czasami pojawiała się niedokładność, jednak przy tak szybkiej grze, na dodatek na etapie budowy drużyny, to normalne.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalne zakończenie obecnego roku w wydaniu naszych piłkarzy oraz zwiastun tego co nas czeka w przyszłym roku. Nie mam zamiaru chwalić każdego z osobna, ponieważ chyba po raz pierwszy widziałem, że wszyscy byli w dobrej lub bardzo dobrej dyspozycji Very Happy Życzę Wam i sobie abyśmy oglądali więcej takich spotkań w przyszłym roku.

Powrót do góry
Sznyta93
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2009.12.20 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno wyobrazić sobie lepszy mecz przed przerwą. No może byłoby jeszcze lepiej jakby Barcelona przegrała. No ale nie wszystko od razu Twisted Evil . Bardzo fajnie że VdV strzelił 2 gole. Może go to jeszcze bardziej zmobilizuje a trenera jeszcze bardziej przekona do jego częstszych występów. Chociaż prawda jest taka że mamy tak dużo dobrych piłkarzy że zawsze któryś jest poszkodowany siedząc na ławce

Powrót do góry
Yoori
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.12.20 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wczoraj grali :] oby tak dalej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: