[Nominacje] Najgorszy moderator
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serrano
comeback

PostWysłany: 2010.01.02 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież dostałeś ostrzeżenie za złamanie wyraźnego punktu w regulaminie o_O Ja dostałem warna za to samo, ten sam punkt i nie wylewam z tego powodu swoich żali.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2010.01.03 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy swoją argumentacją udowadniają tylko to, że my, moderatorzy, mieliśmy jak najbardziej uzasadnione wątpliwości, co do tworzenia tej kategorii. Poszliśmy wam na rękę, posłuchaliśmy głosu ludu, choć wiedzieliśmy, że większość głosów pójdzie na moda, który dał głosującemu warna. Ale nominujcie sobie, bo za rok tej kategorii raczej nie będzie, jeśli tak to ma wyglądać.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.01.03 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dawało sporo modków warna, ale wybrałem Dimhila i Klatusa nie bez przyczyny. To nie jest tak, że jak ktoś dostał warna od kogoś, to na niego idzie automatycznie głos. Idzie na nich bo sobie zasłużyli.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.01.03 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szejku napisał:
Klatus za to, że w sposób niewłaściwy stara się powiększać swego e-peniska. Dimhil, za udzielanie ostrzeżeń za... no właśnie. Ogólnie brak dystansu i chęć pokazania "kto tu rządzi" przemawia przez tych panów. Od modów rm.pl oczekuję więcej.

No i co to za przyczyna? Czekam cały czas na pokazanie mi jakiegoś ostrzeżenia, które dałem bez przyczyny.

W tej chwili ten plebiscyt to jest jedna wielka żenada, tak jak się spodziewaliśmy zresztą.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2010.01.03 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil, nie wiem o co Ci chodzi. Równie dobrze za debilny plebiscyt można uznać hala dziecko czy szambonurka. I w sumie nie rozumiem, dlaczego tam nie uzasadnia się swoich nominacji.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.01.03 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
No i co to za przyczyna? Czekam cały czas na pokazanie mi jakiegoś ostrzeżenia, które dałem bez przyczyny.

W tej chwili ten plebiscyt to jest jedna wielka żenada, tak jak się spodziewaliśmy zresztą.

O tak, żałuję, że nominowani na "hala dziecko" nie bronią się podobnie w stosownym temacie.
Ja w komentarzach pod newsami się nie udzielam praktycznie. Napisałem kiedyś pod jednym żartobliwie "Hala Madrid!" i dałeś mi bana na miesiąc z tego co pamiętam. Fakt, że mieliśmy wcześniej spięcie na forum na pewno jest tu bez znaczenia, bo działałeś obiektywnie i dojrzale. To wina tematu którego nie miało być w Oscarach i tępych użytkowników, że jesteś wymieniany w tej kategorii, a nie w "najlepszy moderator". Z mojej strony EOT.

EDIT:
Powiedziałbym ci to w twarz, gdybym miał taką okazję, tak to przynajmniej wiesz co o tobie myślę. Zdjęcia? Kłamczuszek.

Bronie się? Haha. Rozmawiamy tutaj o forum, nie o komentarzach na stronie. Po drugie, ja się bardzo ciesze, że nominacje w tym temacie tak wyglądają - jest to dla mnie swego rodzaju uhonorowanie za walkę z trollami. Wspominasz o dojrzałości? Ten, który wysyłał mi po wspomnianym banie bardzo kulturalne @? Ten, który wysyłał po otrzymaniu ostrzeżenia/bana (nie pamiętam) od Klatusa, jego zdjęcia na pocztę? Pozdrawiam. //Dimhil

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2010.01.03 16:35, w całości zmieniany 1 raz

Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.01.03 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nominuje Klatusa za akcje z Didim,mimo ze Didi spamuje i wkurwia to jednak troche Klatus przegial.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2010.01.03 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nominuję siebie za stosunkowo małą aktywność.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2010.01.03 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można siebie nominować. ;) Ale jeśli zechcesz, zrobię to za Ciebie. Smile

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2010.01.03 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że nie można w kategoriach pozytywnych, ale w negatywnych, tak samokrytycznie, to chyba można.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.01.03 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już tak przesadnie samokrytyczne, że aż wygląda na trick pod publikę. Potfur

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Serrano
comeback

PostWysłany: 2010.01.04 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf - za stosunkowo małą aktywność Ptak

kacius
0

PostWysłany: 2010.01.04 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus - nie wiem, nigdy nie pasował mi na moda, a co dopiero na administratora. Chamski i czasami robi wrażenie, że bez panelu administracyjnego nie byłby taki "szeroki".
Do tego:
Cytat:
Jak ty zdałeś maturę skoro nie korzystasz z mózgu?

Ok, Global zaczął, ale jak na admina przystało powinien zachować choć trochę kultury i zdrowego rozsądku.

Bonso - cwaniaczek z panelem administracyjnym. Jak na moda jest zbyt mało aktywny na forum, a gdy już zawita na siłę stara się udowodnić, że on może więcej niż zwykły user. Z tego co pamiętam dostał moda w tym samym czasie co Lukecik i Damian2902, a nadal nie wykazał się niczym.
Wg mnie nie spisuje się w roli moderatora.

"- Biedny kacius - westchnęła Bertel. - Tak dobrze robił pranie." - Aśika.
Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2010.01.04 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dużo nie pamiętasz, bo moda mam sporo dłużej ;]
Juz Ci kiedys mówiłem, ze Twoje zdanie mnie mało obchodzi, bardzo się cieszę, że potwierdziłeś moje zdanie swoją argumentacją :-)

Powrót do góry
kacius
0

PostWysłany: 2010.01.04 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To dużo nie pamiętasz, bo moda mam sporo dłużej ;]

Tym bardziej, miałeś więcej czasu, żeby się wykazać. Oni zdążyli, ty nadal nie.
Cytat:
Juz Ci kiedys mówiłem, ze Twoje zdanie mnie mało obchodzi

Mówiłeś, no i co z tego? Wydaje mi się, że na tę chwilę jest to najodpowiedniejszy temat, żeby właśnie "nominować najgorszego moderatora", a wg mnie, ty nim jesteś.
Cytat:
bardzo się cieszę, że potwierdziłeś moje zdanie swoją argumentacją :-)
Czyli co potwierdziłem, bo nie łapię? To, że jesteś mało aktywny i to, że jesteś zwykłym cwaniaczkiem?

Nie wyszło Ci, przykro mi.

"- Biedny kacius - westchnęła Bertel. - Tak dobrze robił pranie." - Aśika.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2009 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: