Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.02.28 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanada 1,USA 0 pieknie sie zaczyna Kanadyjczycy dadza rade
GOLD CANADA,GOLD

[ Dodano: Dzisiaj o 21:45 ]
mlodyFCB -gwiazdy zaczna tanczyc dopiero za tydzien a co do PLH to sie zgadzam :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2010.02.28 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mało w ofensywie obie ekipy sobie pozwalają. Jak dla mnie lepsze wrażanie z początku sprawiali Amerykanie, a tu Toews i bach 1-0. Swoją drogą konia z rzędem temu, który by przewidział że Toews będzie liderem w klasyfikacji punktowej turnieju Shocked Jasne to świetny gracz, gwiazda Chicago, ale teoretycznie nie on jest od punktowania w team Canada, miał z założenia spełniać bardziej defensywną rolę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Blanncos
Young Madridista

PostWysłany: 2010.02.28 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry finał. Parise - mistrz.

Powrót do góry
mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2010.02.28 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chłopaszek z obrazka z numerem 87 będzie miał ciepło jak Kanada to przepierdoli. Miał ich prowadzić do złota, a tu bez punktu w fazie pucharowej, dziś zmarnowany breakaway.

Co tam, GO USA Very Happy

Niech to teraz wygraja, bo chyba zasługują. Luongo nie wygląda dziś najlepiej.

Powrót do góry
tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.02.28 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten chłopaczek dał właśnie złoto Kanadzie Very Happy BRAWO!!

mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2010.02.28 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Na innym forum, stricte hokejowym nawet napisałem po trzeciej tercji, że tak się pewnie stanie, tu nie zdążyłem Very Happy

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2010.03.01 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech. :/ Niestety, w takim meczu musieli być wygrani i przegrani, szkoda. Dałbym złoto jednym i drugim. Very Happy

Strasznie kijowa (Very Happy) jest zasada złotego gola wg mnie, ale cóż. Gdyby było tak, jak teraz w piłce to byłyby dalej emocje, a tak... Pogratulujmy jednym i drugim, za dobry turniej w ich wykonaniu, choć to Kanada okazała się minimalnie lepsza. :-)

Szkoda, że mecze nhl są tak późno, ale może dzięki takim spotkaniom więcej ludzi znajdzie w sobie tyle siły woli, by wcześnie wstawać/siedzieć długo. Very Happy

Powrót do góry
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2010.03.01 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo pisać? ... MAGIC! jak Johnson :]

Finał godny tych największych finałów czy to SuperBowl czy FF MM czy g7 finałów NBA/NHL.

Naprawdę wielka szkoda Amerykanów bo na przekroju całego turnieju zasłużyli jak mało kto, ale Kanada po prostu musiała u siebie wygrać

Tak jak napisał Ksabi złoto dla USA i Kanady powinno byćSmile

Miller to dla mnie Bóg! Niesamowity kolos i oczywisty i bezdyskusyjny MVP

A Crosby? Bohater narodowy, teraz nawet gdyby gdzieś na kampusie opróżnił cały magazynek uzi i tak byłby kochany przez całą Kanadę. Co innego gdyby to USA zwyciężyło, wtedy pierwszy lepszy kibic rozszarpałby go przy pierwszej okazji za ta sytuacje sam na sam. Jednak wygrali i zostaje mu to zapomniane i wybaczone.

Czekamy teraz na 2k14 i rewanż USA? Rosja będzie groźna. Masakra!

W Kanadzie świętują tutaj również, we wtorek wracamy do NHL i ostatnia prosta przed PO ;)

Ostatnio zmieniony przez michal_ko dnia 2010.03.01 00:12, w całości zmieniany 1 raz

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2010.03.01 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi Amerykanów. Naprawdę kapitalny turniej w ich wykonaniu, nie przegrali meczu w regulaminowym czasie, tylko jeden remis i tylko srebro. Biorąc pod uwagę ich, co by nie mówić zdecydowanie mniejszy potencjał od Kanady naprawdę ogromny szacunek za świetną postawę. W dwumeczu z Kanadą byli w sumie lepsi, ale marne to dla nich pocieszenie :]

Kto by przewidział że liderami punktowymi na Igrzyskach bedą Toews i Rafalski ? Jest gdzieś taki Nostradamus ?
Szkoda że to już koniec, naprawdę kapitalny turniej i praktycznie jedyna możliwość oglądania hokeja w TV, nie męcząc się ze streamami nierzadko podłej jakość.

Sid piaszczył większość turnieju, a większość zaszczytów spadnie na niego. Teraz już pewnie jego buźka wyskoczy nie tylko z każdej kanadyjskiej lodówki, ale i mikrofalówki Very Happy Wielu Kanadyjczyków bardziej zasłużyło na tego gola, ale trzeba mu oddać co jego bo graczem jest świetnym.

Powrót do góry
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.03.01 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak finał wspaniały i ten kto miał być Bohaterem to nim został
czekam jeszcze na ceremonie zakończenia i cóż czeka mnie gorzki powrót do rzeczywistości... nauka do matury czeka :/

Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.03.01 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda juz koniec czekamy do 2014 moze bede dla nas jeszcze lepsze niz te ktore juz sie skonczyly

Powrót do góry
Grzes!
Hasta el final !!!

PostWysłany: 2010.03.01 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Poezja !!

Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.03.01 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzes zgadza sie poprostu poezja szkoda ze takich komentatorow nie ma w TVP o ile milej by sie ogladalo :-)

Powrót do góry
goku4
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.03.01 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo udane igrzyska. Zdobyliśmy aż 6 medali. Nie wiem jak inni ale ja jestem tym wynikiem bardzo pozytywnie zaskoczony. Adam Małysz zaprezentował się z jak najlepszej strony. Uzyskał bardzo wysoką formę na Igrzyska, był oprócz oczywiście Ammana najlepszym skoczniem (Szwajcar poza konkurencją). Justyna to klasa sama w sobie waleczna uparta a przede wszystkim strasznie mocna. Zaimponowałam mi w biegu na 30km. Cały start w bardzo szybki tempie a na końcu taki sprint. A nasze panczenistki? zaskoczenie duże ale bardzo radosne. Mam nadziej, ze nareszcie w Polsce wybudują odpowiedni obiekt na którym będą mogły trenować i cały czas się rozwijać. Ogólnie powinniśmy się cieszyć ze startów naszych olimpijczyków.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2010.03.02 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarąbisty był meczyk USA-Kanada Smile nie mogłem oglądać pierwszej tercji, ale na szczęście była dogrywka to sobie trochę dłużej polukałem Very Happy
Fajnie że Kanada wygrała Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: