Real Madryt - Málaga CF [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.01.25 06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramos był, kamera trochę oszukiwała.

Ogólnie gdyby nie to czerwo, to byłby zwykły mecz bez historii. A tak poczekać na decyzje komitetów i podenerwować się jeszcze trochę.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.01.25 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polscy fani nadal w formie. Pół składu do sprzedania, mamy wicemistrzostwo (dzięki za info!), podsumowanie "Galacticos 2". Yeaah.

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.01.25 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej,forma miała rosnąc-a nie spadać.
250 mln wczoraj męczyło się niemiłosiernie z osłabioną brakiem kilku kluczowych graczy wielką Malagą-walczącą o pierwsze miejsce od tyłu tabeli.

Gramy za wolno,zbyt schematycznie,często nie skoncentrowani-z tego wynikają debilne straty i niedokładności.
Co to ma być?

Real bez klasycznych skrzydłowych,to nie jest prawdziwy Real.
Perez pogonił już jednego takiego trenera,w którego taktyce nie było skrzydłowych.
Manu będzie kolejnym?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.01.25 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwalniamy pana, gdyż w pana taktyce nie ma skrzydłowych. Dziękuję, nie ma takiego grania.

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.01.25 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o to chodzi,za dużo naszych w środku pola,za mało na bokach.Nie ma jak rozrzucić gry,rozrzedzić obrony rywala.
Do tego za dużo gry wszerz i do tyłu;nie ma elementu zaskoczenia.Ciężko się to ogląda,jak Real mając takich graczy nie potrafi przełamać obrony takich tuzów jak Osasuna,Bilbao czy nawet Malaga.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
5kuba_88
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.01.25 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne bramki no i z ładnych rzeczy to tyle... Poraża mnie impotencja w ataku Realu... mimo, że gramy bardzo przewidywalnie , schematycznie i wolno każdy zawodnik po otrzymaniu piłki jest bardzo zdziwiony, że ją dostał i szuka jak najprostszego rozwiązania akcji... poza tym jak dla mnie przestrzeń pomiędzy linią pomocy i ataku jest zdecydowanie za duża, i 30 metrowe prostopadłe podania do linii ataku chyba nie mają sensu.
Jeśli coś wygramy w tym sezonie to będzie to zasługa obrony, a nie ataku. Kiedy trenerem był Sfinks praktycznie w każdej akcji w ataku stwarzaliśmy zagrożenie, a gdy straciliśmy piłkę było trochę nerwów to obrona nie była ze skały... teraz jest odwrotnie tzn. obrona gra świetnie, za to atak to przykry obowiązek...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Yoori
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.01.25 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że Kaka i Benzema zagrali dobre zawody, Karim w drugiej połowie trochę przygasł. Dobrze, że Ronaldo się w końcu odblokował, za ten faul powinna być żółta karta, w Anglii na pewno by czerwonej nie dostał.

bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.01.25 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Kaka i Benzema zagrali dobre zawody-to chyba oglądaliśmy inne mecze Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Runciter
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.01.25 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

44 punkty po rundzie jesiennej to nie taka bieda. Nie pamiętam kiedy ostatnio mistrz kraju miał 88 lub więcej, czyli jak na połowę to całkiem nieźle. Tylko akurat tak wypadło, że w tym samym czasie przeciwnicy pobili rekord w zdobyciu punktów. W meczu powinno być 3-0 ale tak czy inaczej była to pewna wygrana, więc nie ma co załamywać rąk.

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2010.01.25 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz bardziej zaczynam się bać tego meczu z Lyonem, poza Cristiano to w ataku nie widziałem gracza na miano Galacticos.
Mam wrażenie, że gramy co raz gorzej, a nie co raz lepiej.
nie zdziwię się jak z Deportivo polegniemy, smutne - ale prawdziwe.

David Kleinfeld
Trener
Trener

Zakaz pisania

PostWysłany: 2010.01.25 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5kuba_88 napisał:
Bardzo ładne bramki no i z ładnych rzeczy to tyle... Poraża mnie impotencja w ataku Realu... mimo, że gramy bardzo przewidywalnie , schematycznie i wolno każdy zawodnik po otrzymaniu piłki jest bardzo zdziwiony, że ją dostał i szuka jak najprostszego rozwiązania akcji... poza tym jak dla mnie przestrzeń pomiędzy linią pomocy i ataku jest zdecydowanie za duża, i 30 metrowe prostopadłe podania do linii ataku chyba nie mają sensu.
Jeśli coś wygramy w tym sezonie to będzie to zasługa obrony, a nie ataku. Kiedy trenerem był Sfinks praktycznie w każdej akcji w ataku stwarzaliśmy zagrożenie, a gdy straciliśmy piłkę było trochę nerwów to obrona nie była ze skały... teraz jest odwrotnie tzn. obrona gra świetnie, za to atak to przykry obowiązek...

Skoro taka drużyna jak Malaga stwarza sobie pięć sytuacji podbramkowych, w tym trzy bardzo dobre, a ty mówisz, iż nasza defensywa jest dobra to chyba coś jest nie tak.

Trzeba powiedzieć, że akcje Malagi były składniejsze, bardziej pomysłowe. A skoro Real nie może środkiem sforsować obrony Malagi to niech fani Królewskich pomyślą co będzie w Lidze Mistrzów.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2010.01.25 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda o tym meczu jest taka że tylko Cristiano i Higuain potrafią wziąć na siebie strzelanie bramek.Jak ocenił grę Karima we wczorajszym meczu Pan Leszek O.z canal plus "Karim przekimał to spotkanie" i miał rację.Kaka też jakoś nie może tego rytmu złapać.

Kolejny dobry występ przede wszystkim Albiola.W pomocy walczył jak zawsze Lass no i Guti parę podań miał. w ataku jak już wspomniałem Karim przekimał mecze a Cristiano 3 minutki i po meczu.

5kuba_88
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.01.25 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GIOVINCO napisał:

Skoro taka drużyna jak Malaga stwarza sobie pięć sytuacji podbramkowych, w tym trzy bardzo dobre, a ty mówisz, iż nasza defensywa jest dobra to chyba coś jest nie tak.

Trzeba powiedzieć, że akcje Malagi były składniejsze, bardziej pomysłowe. A skoro Real nie może środkiem sforsować obrony Malagi to niech fani Królewskich pomyślą co będzie w Lidze Mistrzów.

Tu chodzi bardziej o cały dotychczasowy sezon, a nie ostatni mecz... Poza tym spójrz sobie w tabelę ligową na liczbę straconych bramek i tak ogólne porównaj grę defensywy i ofensywy, która jak dla mnie sprawia o niebo lepsze wrażenie niż atak.
A tak ogólnie to Pellegrini popełnia śmiertelny grzech nie grając skrzydłowymi...

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2010.01.25 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po mecz z Saragossą kiedy zagralismy najlepszy mecz w tym sezonie myslalem ze z kazdmymeczem bedzie oraz lepiej. Jednak jest odwrotnie i jest cpraz gorzej.
Pomijac ten mecz z Bilabao kiedy atakowalismy 87 minut. A ten wczorajszy mecz to bylo dno. POd koniec 2009 r jak Real od meczu z Barca gral skladnie i z polotem a Lyon przegrywal badz remisowal kolejne mecz i byl gdzisw srodku tabeli ligue1 myslalem ze spokojnie sobie z nimi poradzimy. Ale po meczach w tym roku kiedy jest na odwrot i Real gra slabo i wygrywa tylko jeden mecz na 3 a Lyon wygrywa kilka meczy z rzednu (oprocz wczorajszego z Monaco) czarno widze nas w 1/4 LM. Obym sie mylil.

Jesli chodzi o zawodnikow wczoraj to CR cos gral strzeliil te 2 bramki.
Bramka Ramosa byla ze spalonego wiec zostala slusznie nie zaliczona.
Ikerznow przy niektorych dosrodkowaniach niepewny. Obrona w miare ale ataki byly wogole nie skladne oraz podania byly nie celne.
Mam nadzieje ze w sobote w meczu z Depor bez Cr i chyba Higuaina zagramy dobrze i wygramy pierwszy raz od 17 lat.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.01.25 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem chyba zaślepionym kibicem. Według mnie nie było wielkiej tragedii, szkoda jednak że Benzema się nie przełamał. Kaka miał kilka akcji naprawdę fajnych, jednak tych strat - podobnie jak Xabi - miał zdecydowanie za dużo. Lass z Alonso w defensywie spisywali się nieźle, do tego nasz murzynek nie tracił aż tylu piłek co ostatnio. Gutek jako jedyny potrafił niekonwencjonalnie podać, szkoda, że z przodu nie było dużego ruchu. A nawet jak posłał cudowne ciastko to Karim stwierdził "nie lubię tej polewy" i wypierdolił do śmietnika cały kawałek. Iker odwala cyrk, na szczęście skutecznie. Ramos bardzo fajnie, na początku często się podłączał, w drugiej na stoperze bez większych błędów - naliczyłem jeden w końcówce. Albiol gra bardzo pewnie od kilku meczów, a wczoraj nie zszedł poniżej tego poziomu. Cudowne uderzenie Granero niestety nie wpadło, ale akcja była świetna, choć poza nią raczej nie zachwycił. Marcelo solidnie w obronie, Raul bezbarwnie w ataku.

Uderzenie Ronaldo według mnie było przypadkowe, a sam Cris chciał się wyrwać zawodnikowi Malagi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: