David Luiz [Chelsea F.C.]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.05.23 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z niego kocur? Ja to żałuje, że do Barcysi nie idzie, bo liczyłem na radosny środek obrony a do tego Luiz się idealnie nadaje.
Widać, że PSG ma wyjebane na finansowe fair-play.

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.05.23 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50-60 mln euro Shocked Chelsea zrobiła bardzo dobry interes, nie zdziwię sie jak jeszcze Hazard pójdzie do Paryża.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.05.23 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej pójdzie, to psg będzie mogło zgłosić 18 a nie 21 czy 25 zawodników :lol2: Jestem ciekaw co ten Juzek kombinuje.

Też chciałem, aby Luiz "wzmocnił" Barke. Razem z Szakirą ładnie by się uzupełniali.

krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.05.23 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę przepłacili. A Platiniego faktycznie mają w dupie

Powrót do góry
Monsieur
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.05.24 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papiery na bycie krakiem ma. Parę lat i będzie w topie wg mnie, za bardzo go w Chelsea rzucali na różne pozycje.

U nas mam nadzieję, że w końcu Jones okrzepnie i będzie zaliczać stały progres. Wszak sam nie wiem na jakiej pozycji Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Monsieur dnia 2014.05.24 00:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.05.24 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On ma tak jakby 27 lat.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.05.24 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa jaka cena :lol2: Już bardziej się chyba nie dało pokazać jak bardzo wyjebane mają na FFP. Mam wrażenie, że Józek oddałby go i za 35 melonów, ale sami z siebie tyle dali. A co, mogą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Emperador de Madrid
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2014.05.24 02:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arab z PSG <serce>

Totalna wyjeba na Platformersa :lol2:

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.05.24 03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monsieur napisał:
Idzie do PSG za 50 milionów funtów, stając się przy tym najdroższym obrońcą świata. Dziwny ruch Chelsea, bo dla mnie gość jest kotem, ale przy takim sianie na stole chyba nie mieli wielkiego dylematu, zwłaszcza że jakoś tam Davidowi nie po drodze z Jose rzekomo. Chętnie bym go widział w United, szkoda że do takiej ogórkowej ligi idzie, ale życzę mu zwycięstwa w LM za rok, lubię PSG.

Ogólnie Twoja twórczość na forum to zawsze były słabe napinki, prowokacje itp, a na aspekt czysto piłkarski pewnie mało kto patrzył. Ja głupi liczyłem, że pod płaszczykiem taniego napinacza jest jednak gość, który zna się na piłce. Luiz kot. :lol2:

Jak ja żałuję, że on nie przeszedł do Barcy. Tylko po co PSG za niego tyle dało? Nie wierzę, że taka ostra licytacja z kimkolwiek była.

last.fm
Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2014.05.24 04:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powalilo tych z PSG? Mam wrazenie ze wydali na niego tyle forsy tylko po to, by pokazac jak daleko gdzies maja FFP. Bo inaczej taka kupa kasy nieuzasadniona

Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2014.05.24 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny ruch Mou. O ile mnie pamieć nie myli Romuś powiedział, że najpierw trzeba kogoś sprzedać, a potem można iść na zakupy. To i Mou sprzedał, najgorzej ogarniętego taktycznie obrońcę, który był trzeci w kolejce do gry w obronie, za którego na dodatek mógł najwięcej zarobić. W lecie przychodzi Zouma, do tego będzie miał już na starcie 50 baniek. Przy obecnej obronie, o ile Cole zostanie, nie ma potrzeby nikogo więcej kupować, a na pewno nikogo za duże pieniądze. LO: Cole/(Azpilicueta), ŚO: Terry, Cahill, Zouma, (Ivanović), PO: Ivanović, Azpilicueta. Do tego w obwodzie jest Kalas, który może być na prawdę niezłym zmiennikiem.

A PSG? A PSG po pozbyciu się Alexa zyska lepszego zmiennika, bardziej uniwersalnego. Cena? Dla mnie pokazówka. Także Marquinhos będzie miał lepszą konkurencję.

Podsumowując krótko, tak się sprzedaje graczy, którzy nie są niezbędni.

E: Jeśli Barcelona myśli, że ten transfer zwiększa szansie na pozyskanie Marcosa to grubo się przejedzie.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2014.05.24 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że Cole już zdecydował, że odchodzi. Jak oni tyle dali za Luiza, to za Hazarda powinni dać ze 200.

pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/469191-cole-lampard-i-etoo-odchodz-z-chelsea.html

Powrót do góry
Andershell
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.05.24 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na spory nacisk ze strony Thiago Silvy. Może nawet zagroził, że odejdzie? Tego się nie dowiemy, ale fakt, że kupili rezerwowego obrońcę Chelsea za 50 baniek nie jest przypadkiem. Chelsea musiała zwęszyć interes i twardo negocjować, bo nie wierzę, że szejk od tak rzucił taką kwotę. Za taką sumę można kupić prawie każdego środkowego obrońcę świata, lepszego od Luiza.

Powrót do góry
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.05.24 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero ogarnąłem, że poszła już oficjalka :lol2: . Co za deal Chelsea, po prostu nie wierzę w to, że wyciągnęli 50 baniek za gościa, który jest tak nie ogarnięty taktycznie na środku defensywy, który poprzedni sezon jeśli grał to na defie. Zepchnął chyba Ferdinanda z pierwszego miejsca najdroższych obrońców w historii.

Kiedy Allah dawał wywiad, że kupią kogo chcą myślałem, że obejdą to jakoś, nie wiem, np. poprzez kupno karty Luzia przez szejka i przeniesienie go Paryża (o ile takie czyny dopuszczalne są w Anglii?), ale że spuszczą spodnie i będą machali falusami Platiniemu przed twarzą? Młody Platini chyba już został wykluczony z rodziny Very Happy .

Gdzieś widziałem jeszcze wypowiedź Blanca, że bardzo podoba mu się Hazard i będą próbowali go ściągnąć. Jeśli się nie uda ma przyjść inny crack na skrzydło, czyli jakieś kolejne 40-50 mln. Może wypuszczą Cavaniego.

Monsieur napisał:
Papiery na bycie krakiem ma. Parę lat i będzie w topie wg mnie, za bardzo go w Chelsea rzucali na różne pozycje.

:lol2: Tak, w końcu młodzieniaszek z niego. Jeszcze ma czas, żeby ogarnąć jak się broni na środku obrony.

E: jakiego Marcosa?

Ostatnio zmieniony przez Buju Lion dnia 2014.05.24 12:28, w całości zmieniany 1 raz

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2014.05.24 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Andershell - Przecież to fejk.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: