Championship & Football Manager [cz. 3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 247, 248, 249, 250  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2011.07.01 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kleyo, to jak wygląda u Ciebie ranking, że ciągle walczysz o te drugie miejsce? U mnie Polska po sezonie 2011/12 awansowała na 13. miejsce i ma już 2 zespoły w LM. Współczynnik kraju wynosi 31.416. :P Osiągnęliśmy to bez większych szaleństw - moja faza grupowa LE i LM, Legia osiągnęła 1/16 i 1/8 LE, a Wisła tylko raz przekroczyła granicę 10 punktów do rankingu. Reszta drużyn nic konkretnego do rankingu nie dorzuciła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2011.07.01 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera jasna, czy w FM 11 istnieje chociaż jeden napastnik, który jest szybki, bramkostrzelny i dostępny dla słabszych klubów? Tak żeby kosztował maksymalnie niecały milion euro. No za chuja nie mogę takiego znaleźć. Miałem na oku wcześniej odkrytego przeze mnie Balashova, to mi go ruskie podpierdoliły. Prowadzę sobie Real Valladolid i bez napierdalatora z prawdziwego zdarzenia ciężko będzie awansować.

e: no tak, minutę po napisaniu posta znalazłem oczywiście fajnego grajka, Florin Costea się nazywa, ale trzeba dać za niego 700 tysięcy. Ktoś zna jakichś tańszych?

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
woops
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.07.01 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A to mój nowy rzeźnik, kupiony za 13 mln <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kurierq
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2011.07.01 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy mam pytanko. Czy tylko ja mam takiego pecha do Ganso? Na 6 moich karier w FM 11 zdołałem sprowadzić go 3 razy i za każdym razem to samo... Kontuzja za kontujzą np. 2 września meczyk (kontuzja) kolejny w połowie października i kolejna kontuzja i tak miałem aż do kwietnia kiedy nabawił się jakiejś poważniejszej kontuzji kolana i pół roku z głowy. Ciągle kontuzje i kontuzje ale jak grał u innych to na lajcie, mistrz wszystkiego i wgl...

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2011.07.02 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dalej tak mi będzie szło w meczach z największymi rywalami to zdobędę majstra ;) Ten mecz z Chelsea co jest w drugim spojlerze grałem przed chwilą i sikałem z radości po golu w ostatnich minutach , zwłaszcza że to mój największy rywal w walce o tytuł i grał w przewadze 1 zawodnika.

Tabela:

Terminarz:

I mój największy talent który gdyby nie Neymar , już grałby w pierwszym składzie. I tak w każdym meczu wchodzi z ławki.

makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.07.02 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie działają screeny

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2011.07.02 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To weź prawym i pokaż obrazek. Może tak zadziała.

makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.07.02 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tym sposobem też nie działa

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2011.07.02 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie prawym i kopiuj adres obrazka i wklej w adres. Nie wiem co jeszcze ;)

makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.07.02 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokaz jeszcze taktykę

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2011.07.02 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2011.07.02 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurer napisał:
Kleyo, to jak wygląda u Ciebie ranking, że ciągle walczysz o te drugie miejsce? U mnie Polska po sezonie 2011/12 awansowała na 13. miejsce i ma już 2 zespoły w LM. Współczynnik kraju wynosi 31.416. :P Osiągnęliśmy to bez większych szaleństw - moja faza grupowa LE i LM, Legia osiągnęła 1/16 i 1/8 LE, a Wisła tylko raz przekroczyła granicę 10 punktów do rankingu. Reszta drużyn nic konkretnego do rankingu nie dorzuciła.

Marzę o tym, żeby jakiś inny klub poza moim osiągnął granicę 10 pkt. Na drugim kompie mam FM więc teraz nie jestem pewien, ale wiem że w pierwszym sezonie wszyscy dostali w dupę, a ja zaliczyłem tę rundę przed grupą w LE, potem w pucharach grał Widzew, Górnik i ktoś tam - nic konkretnego nie ugrali; następnie chyba Śląsk i Lech czy tam Lechia też ciekawego. Jedynie chyba Wisła awansowała w tym sezonie do grupy LE, ale dostała łupnia od Celticu, a może to był Lech? W sumie już w zeszłym sezonie byłem blisko, bo jestem na miejscu 16, teraz przeskoczę Duńczyków, ale Szkotom odpada słaby sezon i znowu mnie wyprzedzą. Nadzieja albo w tym że ja coś ugram z Udine, a Celtic dostanie od Napoli, albo w tym że jakoś wyprzedzę Austrię, która już nie ma drużyn.

lukecik - sprawdź gracza Irven Avila, u mnie miażdży, a wyciągnąłem go za darmo gdzieś z Peru.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2011.07.02 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po czwartym sezonie Realem wygrałem z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii na Camp Nou 6:1 i stwierdziłem, że muszę porzucić na razie tamtego sejwa.

Wróciłem do Guingamp (trzecia liga francuska). Wcześniej nie byłem nawet na półmetku pierwszego sezonu, ale zastałem całkiem dobrą kadrę, więc pierwsze okienko transferowe nie poszło na marne. Na każdą pozycję mam co najmniej solidnego zawodnika i średniego zmiennika, chociaż niektóre i tak będę wzmacniać, bo szykuje się awans. Moja lewa strona miażdży jajka, kupiłem Ibrahimę Faye z Troyes za darmo, a w klubie był już Alharbi El Jadeyaoui. Gram niesymetrycznie, z defensywnym pomocnikiem, ze środkowym, z ofensywnym i... lewoskrzydłowym właśnie. To dlatego, że po prostu takich zastałem zawodników na początku, a na razie wychodzi to całkiem dobrze.

20 meczów w lidze za mną, 14-4-2, pewne prowadzenie w tabeli i 10 punktów przewagi nad drugim miejscem, a 13 nad czwartym (awansują 3). Jest dobrze. Smile

Kasy nie mam za dużo, ale właściwie nie miałbym kogo teraz kupić. Nie mam słabego punktu w pierwszej jedenastce, a na cracka jak na warunki 3-ligowe mnie nie stać. Po awansie pomyślę o lepszym bramkarzu, bo na razie mam dwóch 20-latków. Zostawię jednego, a kupię kogoś bardziej "na teraz".

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2011.07.03 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, ale mi zjebali drugą połowę :/

last.fm
Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2011.07.03 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Lech coraz śmielej sobie poczyna. Na luzie awansowałem ponownie do LM po wyeliminowaniu norweskiego Tromso i mołdawskiego Sheriffa. Nagle przy losowaniu grup okazało się, że jestem... w 3 koszyku. Very Happy Ale ostatecznie i tak jest konkretnie: Barcelona, Lyon i włoska Siena. Celuję w walkę o 3. miejsce.

Co do transferów - udało mi się wypożyczyć Gaela Kakutę i Ikera Munianina. Very Happy

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 247, 248, 249, 250  Następny
Strona 248 z 250
Skocz do: