Real Madryt - Sevilla FC [3-2] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2010.03.07 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz dał mi do zrozumienia, że mając w środku Gutiego, Vaarta i Alonso, niewiele drużyn potrafiłoby nas zatrzymać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Hedonista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2010.03.07 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff bałem się, żę będzie to mecz rodem z FM'a. Grała jedna drużyna, a dużo nie brakowało, żeby wygrała ta druga oddając pół strzału na bramkę w całym spotkaniu...
Bardzo dobra gra, jednak skuteczność pozostawia wiele do życzenia, mimo 3 zdobytych goli. Mam nadzieję, że w meczu z Lyonem będzie to wyglądało lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ROBERT_16
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2010.03.07 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no kurcze co to był za mecz to tyle już dawno tyle nerwów nie straciłem, ale wszystko na szczęście się dobrze skończyło i radość jest wielka już tyle samo punkcików co barca mamy i jest git majonez Smile ale skuteczność to mogliby poprawić

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.03.07 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że ten zespół nie ma kompletnie ducha remontady. Jak bardzo dziękuję, że mnie z tego stwierdzenia wybili. To jak Pelle jak zawodnicy zareagowali na 0-2 było przepiękne. Real taki jest najlepszy w Europie i nikt by nie zatrzymał takich rozjuszonych piłkarzy o takiej klasie, którzy pragnęli zwycięstwa. (mówię to trochę pod wpływem ogromnych emocji, ale wydaje mi się to prawdą Twisted Evil ) KOCHAM TAKIE MECZE !!

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.03.07 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tak podniecony, tak mi napierdala serce, że nie napisze nic sensownego. Po prostu pięknie, Real ma niesamowity charakter i za to właśnie tą drużynę kocham. Wspaniała remontada, wspaniale dzisiaj atak, tylko skuteczności brak ale najważniejsze zwycięstwo.
Twierdza Bernabeu wciąż nie zdobyta <jupi>
A teraz na fali podniety rozbić Lyon w drobny mak!

Powrót do góry
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2010.03.07 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenomenalna II połowa! Naprawdę to był ten Real, który chcemy oglądać. Co najważniejsze wygrała drużyna, a nie błysk jednego piłkarza. Zresztą gdy patrzyłem na tą ich radość po meczu lub na biegnącego po golu VdV, pomyślałem, że Pellegriniemu się w końcu udało to, co było uważane za prawie niewykonalne.

Myślę, że mamy drużynę, która jest w stanie awansować do 1/4 LM i dalej ;)

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2010.03.07 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magiczny wieczór! Kapitalny, świetny, fenomenalny mecz Realu. Totalnie zdominowaliśmy Seville. Byliśmy dwie klasy lepsi i zasłużenie wygraliśmy. Jedyny minus to strata mnóstwo sił przed arcy ważnym meczem z Lyonem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.03.07 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż za spotkanie, dramaturgia i emocje rosły z każdą minutą. Świetne zmiany Pellegriniego, Guti i Vaart przejęli kontrolę nad środkiem boiska, a jak się później okazało nad całym spotkaniem. Z każdą minutą serce biło coraz mocniej, ale nerwówka została wynagrodzona, gdy Rafael właściwie to już leżąc wepchnął piłkę do bramki.

Aha no i:
"Lidera mamy za ch*** go nie oddamy!!!" Very Happy

johnniewalker
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2010.03.07 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za meeeeeeeeeeeeeecz <3 już dawno czegoś takiego nie było...
ohhh nie mogę...

Powrót do góry
exsufflatio
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.03.07 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na zwrot kosztów ze strony piłkarzy Realu za wypalenie przeze mnie nadmiernej ilości papierosów. Takie mecze ogląda się jednak z wielką przyjemnością. Brawo.

Powrót do góry
TxC
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.03.07 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przezyjmy to jeszcze raz... Very Happy

Link

Niesamowite emocje, co pokazuje reakcja po tym golu :-)

Powrót do góry
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2010.03.07 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pellegrini nie miał nic do stracenia, więc postawił na VdV i Gutka, zmieniając Arbeloe i Lassa. Marcelo grał na obronie, ale i tak grał jako skrzydłowy. Real musiał postawić na atak. Fantastycznie, że się udało. Jednak to już kolejny mecz, gdy u siebie z Sevillą, Real ma ogromne klopoty. W zeszlym sezonie Remontada się nie udała , mimo doprowadzenia do remisu 3:3 od stanu 1:3...Obawiałem się powtórki. Wtedy również Real miał sporo okazji przy wyniku remisowym, jakieś poprzeczki itp., jednak to Sevilla zadała ostateczny cios. Dzisiaj na całe szczęście było inaczej. Chwała zawodnikom, że odwrócili losy tego spotkania, wywalczyli te 3 punkty i pozycję lidera. Mecz wygrany zasłużenie, jednak w bardzo dramatycznych okolicznościach. Bramka Rafy niezbyt widowiskowa, ale niezwykle cenna, powiedziałbym nawet bezcenna.

Powrót do góry
Massimo
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.03.07 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sevilla nie zasłużyła w tym meczu nawet na połowę bramki. Dała się nam kompletnie zdominować i całe szczęście. Navas chyba jednak się spalił. Ten mecz wyczerpał chyba już limit szczęścia dla Sevilli do końca sezonu, bo prawda jest taka, że powinno się skończyć tak, jak to już od kilku tygodni bywa na Bernabeu. Ogólnie zagraliśmy dobry mecz, jako drużyna i to cieszy. Dobry prognostyk przed środą, tym bardziej, że po takim zwycięstwie drużyna podejdzie z wiarą w możliwe odrobienie każdego wyniku. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone! Nawet nie ma kogo indywidualnie po tym meczu wyróżnić i to jest pozytywne- wszyscy zagrali na wysokim poziomie (no oprócz Ikera, któremu zdecydowanie bardziej leży bycie pod ostrzałem niż czekanie na ten jedyny strzał w meczu, chyba musi się przestawić). Brawo Real!

Powrót do góry
GOAT
Greatest Of All Time.
Greatest Of All Time.

PostWysłany: 2010.03.07 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje, jak trzeba to potraficie napierdalać ;) Walka o Hiszpanię może być baardzo ciężka, ale jeśli chodzi o LM... hurraoptymizm znów może zostać ugaszony :-)

galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2010.03.07 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się akurat okaże w środę. Z dzisiejszym podejściem z II połowy, musi się udać.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: