Real Madryt - FC Barcelona [0-2] [*]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.04.04 21:15    Temat postu: Real Madryt - FC Barcelona [0-2] [*] Odpowiedz z cytatem

10 kwietnia 2010. godz. 22.

A wiec przyszedł czas, wielkie derby, mecz, który zapada w pamięci, aż do następnego. Na niezdobyte w tym sezonie Santiago Bernabeu przyjedzie odwietrzy rywal Królewskich - FC Barcelona. Obie ekipy w tym sezonie idą łeb w łeb. Tracą bardzo mało punktów, co za tym idzie znacznie odskoczyli od reszty. Dla Los Blancos będzie to dobry sprawdzian i potwierdzenie, że te dwanaście wygranych z rzędu to nie przypadek. Ale przede wszystkim będzie to okazja do rewanżu za pamiętny wynik z tamtego spotkania. W ekipie Pepa może zabraknąć Pique oraz Ibry, który nabił się urazu przed meczem z Baskami.
Jedno jest pewne, ten mecz będzie miał znaczący wpływ na końcowy układ tabeli i chociaż każdy powtarza, że jeszcze wiele kolejek przed nami, wie, że ten mecz pomoże w małym stopniu wybrać mistrza.
Tak więc, kto żyw zakłada szalik i całym sercem dopinguje Królewskich, bo tego wieczoru będą go potrzebować 79 razy więcej niż dotychczas.

Ostatnio zmieniony przez Kamil121 dnia 2010.04.04 21:27, w całości zmieniany 1 raz

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.04.04 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mecz o tytuł mistrzowski, a dla nas o uratowanie sezonu i twarzy po wydaniu 250mln. Co jak co, jak na nowy projekt i prawie całkiem odmieniony skład, mistrzostwo kraju w pierwszym sezonie byłoby czymś.
Musimy wygrać bo po nas.... Jak Barca by nam odskoczyła na 3pkt, to nawet jakbyśmy ja dogonili to i tak byli by liderem bo liczy się bezpośredni pojedynek, więc finał na Bernabeu z naszym udziałem się odbędzie ale nie o LM, ale o ligę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2010.04.04 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zle przeczucia. Ale moze to tylko wynik zeszlorocznego 2:6. Nie wiem, wydaje mi sie ze bedzie wtopa niestety. Jesli nie wygramy to mamy po lidze, bo przed nami jeszcze pare meczow pozniej, w niektorych moze byc ciezko. Zdecydowanie najwazniejsze spotkanie sezonu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2010.04.04 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno będzie mecz sezonu!!czy mecz o mistrza raczej tak.Jeżeli nasz skład zagra na 100 % możliwości , każdy da z siebie wszystko nie będzie głupich błędów w obronie to spokojnie możemy ten mecz wygrać.

F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2010.04.04 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz o lige. co tu sciemniac - jak przegramy to juz po nas. bo watpie zeby barca stracila 4 pkt w kolejnych meczach majac juz mistrza w garsci.
a co do wyniku to trzeba wygrac, wierze w to i na pewno jestesmy w stanie to zrobic. mam przeczucie ze tego meczu nie przegramy. a moze jakis remis...

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2010.04.04 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie same odczucia co madridcampeon. Moim zdaniem ten Real nie jest jeszcze (o ile będzie wogóle) drużyną, która może rywalizować z zespołami takimi jak Barcelona. Po prostu nie ten poziom zgrania, umiejętności, spokoju, klasy etc. Liczę na jakiekolwiek punkty choć o te będzie niesamowicie ciężko i ewentualną wpadkę Barcy w meczu, z którymś z zespołów na ostatniej prostej do końca sezonu co być może dałoby nam lidera.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2010.04.04 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, dlaczego, ale uważam, że zgarniemy wpierdol. Dużo lepsze odczucia miałem przed pierwszym meczem na Camp Nou. Nie mamy nikogo, kto by wraz z Xabim potrafił nawiązać walkę z Barceloną w środku pola. Gago się zesra, Lass nie ma formy, a Diarra jest za bardzo drewniany. Do tego obsadzenie pozostałych miejsc w pomocy - kto za Granero? Guti, który zmacha się po 50 minutach, a zawsze lepiej jest kogoś takiego mieć na ławce? Kaka po miesięcznej kontuzji? Bo chyba opcja z samym Granero z góry odpada. Najgorzej wygląda pomoc, a to właśnie tam leży klucz Barcelony.

Powrót do góry
kash
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2010.04.04 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to i przy ich mocnym pressingu, strata może gonić stratę.
Całe szczęście jest Xabi. Gago gra ostatnio nieźle więc może uda się go jakoś na klasyk psychicznie przygotować. Do tego chyba któryś Diarra licząc na przebłysk.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.04.05 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam fatalne przeczucia przede wszystkim. Dalej mi się wydaję, że Real polegnie z pierwszą lepszą zorganizowaną porządnie i grającą dobry pressing drużyną, a Barcelona w stosowaniu pressingu jest ścisłą światową czołówką. Barcelona gra w tym sezonie coraz lepiej i niestety będzie bardzo ciężko coś ugrać.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
lukaslukas33
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.04.05 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli środek się nie ogranie porządnie to po 30 minutach będziemy mogli już zapomnieć o mistrzostwie mając 3 gole w plecy. :/ Drugi Xabi w środku i byłby jakieś szanse. :/

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.04.05 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pelle ma o czym myśleć. To, co napisał Rauer, atak mamy superdobry, obrona potrafi dać radę, ale środek to masakra. Jeden Xabi, koledzy u jego boku niepewni, trochę z przodu żałosnykwadrat Granero i leczący się Kaka. Zostało 6 dni, Pelle musi czymś zaskoczyć, bo być może będzie to mecz o jego posadę.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.04.05 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sevilla, Milan, Barcelona, Lyon. Za każdym razem zgarnialiśmy wpierdol w dwumeczach. Niby z Seviją wygraliśmy, ale cytując Tomka H. - "nie porównujmy gówna do czekolady". Też nie jestem optymistycznie nastawiony, zwłaszcza że nasza gra nie wygląda najlepiej. Nasza nadzieje w przebłysku geniuszu Cristiano i kontrach.

QuaRiS
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.04.05 02:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że to jest mecz o tytuł, ale stawiam po 1:1 albo 2:2 ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2010.04.05 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz mniejsze szanse na występ Pique. Ibra jednak powinien się wyrobić.

Powrót do góry
Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2010.04.05 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest najważniejszy mecz w sezonie, jak przegramy to o zwycięstwie w lidze możemy sobie pomarzyć. Mam wielką nadzieję, że uda nam się wygrać i cieszyć się z pokonania klasowej drużyny. Całe szczęście, że Xabi zagra, z nim w składzie jestem spokojniejszy o wynik.;)

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30
Skocz do: