Ultras Sur (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.30 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To była oprawa peñi z Berna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
chrzanek21
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.12.03 17:02    Temat postu: BLUZA REAL MADRYT MADRID ADIDAS S, M, L, XL HIT PROSTO Z UK! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kibiców Blancos, Królewskich i Galacticos. Very Happy
http://allegro.pl/bluza-real-madryt-madrid-adidas-s-m-l-xl-hit-i4858164886.html#
http://allegro.pl/bluza-real-madryt-madrid-adidas-s-m-l-xl-hit-i4858626953.html
PRAWDZIWY RARYTAS! Smile
JEŚLI KTOŚ CHCE SIĘ SKONTAKTOWAĆ TO NUMER DO MNIE 515-513-789 LUB E-MAIL CHRZANEK21@o2.PL
PUŚĆCIE PO PROSTU SYGNAŁ A NA PEWNO ODDZWONIĘ. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
UltraSur
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.01.04 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Real Madryt Ultras Sur zostali wyrzuceni z Santiago Bernabeu, a to co teraz oglądacie jako niby ultras Realu na stadionie w Madrycie to jebane pozerstwo i modern ultras. US jeździ zaś na wyjazdy. Radykalni, prawdziwi ultrasi nie mają lekko po kolejnym zabójstwie w Hiszpanii, a zatem ruch z tego ciekawego kraju będzie zmagał się z jeszcze większymi represjami. Co nie znaczy, że poza stadionami nie istnieje – przeciwnie, lecz jest mocno skażony ostrym sprzętem i podzielony politycznie (NS kontra lewacy). Polityka jest tam głównym nakręcającym agresję.

http://drogalegionisty.pl/?p=11120773

Powrót do góry
yihad Mourinhista
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.12 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat zgasł a tym czasem US coś tam działa.
Byli widoczni między innymi na wyjeździe z Malmo.
Widać pojedyncze osoby na ich "starym"sektorze z szalikiem lub flagą.
Nawet dziś na meczu z Wolfsburgiem byli pod stadionem.
Ciekawe jak zakończył się ten rozłam w środku grupy

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślicie że jest szansa że kiedyś wrócą Ultras Sur na Santiago Bernabeu tak jak było kiedyś na tą dolną trybune?
np jak już Perez nie będzie prezesem

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.13 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś przypomnieć o co się wówczas pożarli bo nie pamiętam

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
NerAx
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.17 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie było podczas meczu Getafe - Real ponownie usłyszeć przyśpiewki o putkach, 'ul ul ultras sur' czy 'vayas donde vayas' Very Happy
https://pbs.twimg.com/media/CgK6smnW4AAIs2M.jpg:large

Powrót do góry
Montes12
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.24 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridista555 napisał:
myślicie że jest szansa że kiedyś wrócą Ultras Sur na Santiago Bernabeu tak jak było kiedyś na tą dolną trybune?
np jak już Perez nie będzie prezesem

Na Bernabeu w zorganizowanej grupie pewnie już nie wrócą. Nadzieja pozostaje w tym,że nowy prezes pozdejmuje chore zakazy na grupę razem z tymi śmiesznymi opaskami,które trzeba mieć aby dostać się na mecz wyjazdowy. Jeśli nowy prezes będzie starym Ultrasem to US z pewnością wrócą na stadion Very Happy

[ Dodano: Dzisiaj o 15:32 ]
eMszou napisał:
A może ktoś przypomnieć o co się wówczas pożarli bo nie pamiętam

Dwóch historycznych liderów,którzy prowadzili grupę na początku jej działalności zaczęli kraść wspólne ekipowe pieniądze i wymyślać bajeczki,że nie ma pieniędzy na wyjazd lub na jakąś akcje itp. Młodzi spuścili wpierdol liderom i ich poplecznikom w efekcie wywiązała się awantura przed barem obok stadionu. "Liderzy" zaczęli donosić prezesom,że grupa jest poza kontrolą itp i klub zdecydował się rozwiązać młyn. Jako ciekawostkę dodam,że jeden z tych liderów którzy kradli założył grupę o nazwie Veteranos pewnie kojarzycie i ta grupa działa w obrębie grady pod szyldem Fans Rmcf na stadionie. Typek sobie dalej zarabia pieniądze

Powrót do góry
B1991
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.09 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd masz info o tych defraudowanych pieniądzach? Tak się składa, że znam chłopaków z US - z tej starej gwardii - i słyszałem zupełnie inną przyczynę ich rozpadu. Nie atakuję Cie, tylko pytam.

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.09 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B1991
może się podzielisz tą informacją?? jeśli możesz powiedzieć oczywiście

Powrót do góry
Montes12
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.10 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B1991 napisał:
Skąd masz info o tych defraudowanych pieniądzach? Tak się składa, że znam chłopaków z US - z tej starej gwardii - i słyszałem zupełnie inną przyczynę ich rozpadu. Nie atakuję Cie, tylko pytam.

W TMK + jest wywiad z ULTRAS SUR i tam jest przedstawiona taka historia. Myślę,że to prawda nawet sam Ochaita kiedyś był jednym z Ultras Sur a teraz działa w penii Veteranos w grada fans

Powrót do góry
B1991
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.11 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna tajemnica. Nie pamiętam już dat i spotkań (mogę dopytać), przed jednym z meczów, młoda część US postanowiła przejąć stery i wygryźć założycieli i najstarszych członków - na 99% chodziło o poglądy polityczne i stosunek do chłopaków Bukaneros (kibice Rayo Vallecano). Wywiązała się pierw kłótnia i przepychanka, później dość regularna bójka między starymi, młodymi i postronnymi. Po tej awanturze na Fondo Sur meldowało się bardzo mało osób (inni członkowie, nieprzywiązani do żadnej ze stron opuścili sektor). Starzy przestali chodzić na mecze, pojawili się od tamtego czasu na kilku wyjazdach (na pewno Getafe i jakiś wyjazd w LM). Chwilę później Florentino zmodernizował Fondo Sur, większość starej gwardii US dostało zakazy na mecze (które na 99% Florentino miał ściągnąć przed meczem z Barceloną na Camp Nou w tym roku).

Powrót do góry
p3rlik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.11 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i eleganckie zdjęcie Very Happy Nasi górą!

Powrót do góry
Montes12
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.12 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B1991 napisał:
Żadna tajemnica. Nie pamiętam już dat i spotkań (mogę dopytać), przed jednym z meczów, młoda część US postanowiła przejąć stery i wygryźć założycieli i najstarszych członków - na 99% chodziło o poglądy polityczne i stosunek do chłopaków Bukaneros (kibice Rayo Vallecano). Wywiązała się pierw kłótnia i przepychanka, później dość regularna bójka między starymi, młodymi i postronnymi. Po tej awanturze na Fondo Sur meldowało się bardzo mało osób (inni członkowie, nieprzywiązani do żadnej ze stron opuścili sektor). Starzy przestali chodzić na mecze, pojawili się od tamtego czasu na kilku wyjazdach (na pewno Getafe i jakiś wyjazd w LM). Chwilę później Florentino zmodernizował Fondo Sur, większość starej gwardii US dostało zakazy na mecze (które na 99% Florentino miał ściągnąć przed meczem z Barceloną na Camp Nou w tym roku).

Bardziej kłaniam się wersji opisanej w TMK + nie bardzo ci wierze,twoje informacje wydają mi się fałszywe. Po awanturze Perez od razu zablokował karnety chłopakom,których uznano za konfliktowych i dlatego były pustki. Perez miał znieść zakazy przed meczem z Barcą na CN? Według tego co tu napisałeś rozumiem,że US mieli się pojawić na Camp Nou może nie w takiej dużej grupie,ale jednak. Dobre żarty ja znam liderów Frente Atletico Boixos Nois i Brigadas Blanquiazules ...

Powrót do góry
B1991
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.05.12 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montes12 napisał:
B1991 napisał:

Bardziej kłaniam się wersji opisanej w TMK + nie bardzo ci wierze,twoje informacje wydają mi się fałszywe. Po awanturze Perez od razu zablokował karnety chłopakom,których uznano za konfliktowych i dlatego były pustki. Perez miał znieść zakazy przed meczem z Barcą na CN? Według tego co tu napisałeś rozumiem,że US mieli się pojawić na Camp Nou może nie w takiej dużej grupie,ale jednak. Dobre żarty ja znam liderów Frente Atletico Boixos Nois i Brigadas Blanquiazules ...

Zatem zablokował karnety 3/4 sektora? bzdura! Nie będę się z Tobą licytował, możesz znać nawet liderów Delije, co to ma do rzeczy? Znasz liderów BN? Bardzo ciekawe, co u nich słychać, bo raczej na meczach nie są widziani... Możesz podważać to, co tu napisałem. Jednak to mnie - a nie Ciebie zaproszono na kilka meczów na Fondo Sur, to ja byłem na kilku wyjazdach z US w latach 2010-2013 i to ja nadal otrzymuje paczki z fantami prosto z Madrytu. Na pewno znasz historie lepiej niż ja. Pozdro i bez spiny.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58  Następny
Strona 56 z 58
Skocz do: