Ultras Sur (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.18 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. kilka przyśpiewek, które mi sie kojarzą, z "starymi" czasami, zostało usunięte z repertuaru. Wiadomo, nie znam hiszpańskiego, więc nie napisze jej nazwy, ani słów, znam je tylko ze słuchu i ich nie słysze (a może są, tylko są niesłyszalne). A podobały mi sie.
Drugą sprawą, są zajebiste oprawy na najważniejszych meczach, przy których US nigdy mnie nie zawodziło. Między innymi, to mnie skłoniło do napisania w tym temacie, kilka dni temu. To co nasza Grada ostatnio wyciągnęła, to... Mogli dać sobie spokój.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.09.19 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się osobiście podobało. Oprawa skromna, ale z jasnym przekazem - to był mecz z Apoelem, nawet nie z średniakiem europejskim. Zauważ, że do tej pory za każdym razem dawali radę. Nie pamiętam jak było z Barcą, ale z Napoli, Bayernem i Atleti w Lidze Mistrzów było naprawdę kozacko. No ale wiadomo - to tylko moja opinia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58
Strona 58 z 58
Skocz do: